P0

Miestas

Pirmadienį „Atvirai Klaipėdai” – penkeri: laukiame Jūsų svečiuose (4)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2022-10-17


Spalio 17-ąją, pirmadienį, sukanka penkeri metai, kai „Atvira Klaipėda” urbi et orbi pareiškė, kad bandys įnešti naujų vėjų į mūsų miesto žiniasklaidą. Nepaisant kai kurių prognozių, vis dar bandome 🙂

Tad šios sukakties proga, po dvejus metus trukusios pandeminės pertraukos, ir vėl norime pakviesti visus savo Bičiulius į paprastą, šiltą susitikimą, kaip kad buvome susirinkę 2019 ir 2020-ųjų spalį.

Gintarės Šimtininkaitės nuotr.

Lauksime visų Jūsų spalio 17-osios vakarą, 18 val., Kultūros fabriko pirmo aukšto vestibiulyje (Bangų g. 5A).

Geriausios dovanos – Jūs visi ir Jūsų šypsenos.

Iki susitikimo!


  2022-10-17

  4 komentarai “Pirmadienį „Atvirai Klaipėdai” – penkeri: laukiame Jūsų svečiuose”

  1. AvatarPensininkas. (IP: 78.61.100.125)

   Sveikinimų nepakanka, dėkit po 100 eurų.

  2. AvatarIrena (IP: 78.57.207.95)

   Kuo. didžiausios sėkmės! Tik išlikite objektyvios informacijos šaltiniu☺️

  3. AvatarSveikinimai (IP: 78.57.239.236)

   Nuoširdūs sveikinimai gimtadienio proga. Kantrybės ir išvermės nelengvame darbe.

  4. AvatarDalia (IP: 86.100.53.185)

   Prieš 5 m. jaunas, gražus ( iki dabar toks:-))) ,talentingas žurnalistas Martynas Vainorius steigdamas eAtviraklaipėda.lt pareiškė, kad – “bandys įnešti naujų vėjų į mūsų miesto žiniasklaidą…” Taip, nauji vėjai su mūsų jūros gaivumu pasklido ne tik po mūsų miestą, bet ir po visą Lietuvą. Vis dažniau susitikę klaipėdiečiai sako-klausia : ‘Ar skaitei Atvirąklaipędą? Tai reiškia ,kad būtinai reikia paskaityti, bus įdomu..
   Dar vienas AK gimtadienis yra įrodymas, kad dar vieni sėkmės metai lydi AK Tai suteikia galimybę ne tik klaipėdiečiams sužinoti – KAS,KODĖL KONKREČIAI TRUKDO mums toliau kurti savo gyvenimo gerovę…
   Martynai Vainoriau, linkiu Jums ir toliau likti ypatingu žurnalistu .. Ir toliau nepritrūkti ryžto, drąsos, išminties, veržlumo siekiant užsibrėžtų tikslų. Būkit ir toliau apsuptas ištikimų, patikimų ir nuoširdžių pagalbininkų. Visus juos sveikinu su 5-oju AK GIMTADIENIU.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt