P0

Uostas ir jūra

Evakavo nukentėjusį įgulos narį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-18


Antradienį, 11.05 val. Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras gavo pranešimą iš laivo, plaukiančio iš Klaipėdos uosto link Estijos. Tanklaivio „Uikku“ (Suomija) variklių skyriuje įvyko nelaimingas atsitikimas – įgulos narys chemiškai apsidegino akis, tad reikalinga skubi evakuacija į ligoninę.

Gelbėjimo operacijai nedelsiant buvo aktyvuotas Karinių oro pajėgų sraigtasparnis AS-365 iš KOP Paieškos ir gelbėjimo posto Nemirsetoje. Sraigtasparnis iš laivo pakėlęs nukentėjusį įgulos narį, nuskraidino jį į Klaipėdą prie Jūrininkų ligoninės ir 12.05 val. perdavė Greitosios medicininės pagalbos medikams.


  Uosto vidus kompas

  2022-10-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt