P0

Transportas

Herkaus Manto gatvės remontą užbaigs lapkričio pradžioje (2)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-10-18


Pasak Ingos Kubilienės, Klaipėdos savivaldybės administracijos vyriausiosios patarėjos, vairuotojus ir jų automobilius kankinantis Herkaus Manto gatvės atkarpos nuo Lietuvininkų aikštės iki Poilsio parko remontas bus baigtas pirmąją lapkričio savaitę.

Artūro Šulco nuotr.

Ji tvirtina, kad sutartis su rangovu dėl šio remonto buvo sudaryta dar prieš šių metų rugsėjo 1-ąją, bet darbus nutarta pradėti nuo rugsėjo vidurio, kadangi šio mėnesio pradžioje transporto eismas yra itin intensyvus. 

Kontrolės komiteto, per kurio posėdį ši žinia buvo pranešta, nariai  vienbalsiai pritarė audito ataskaitai „Gatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų remonto organizavimas Klaipėdos miesto savivaldybės administracijoje“. Kontrolieriai iš esmės gerai įvertino Klaipėdos gatvių remontus.

Audituodami jie kėlė klausimus, „ar užtikrinama gatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų remonto darbų vykdymo kontrolė”; „ar vykdoma gatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų kokybės priežiūra užbaigus remonto darbus”. Į abu juos iš esmės atsakė teigiamai: sutarčių vykdymo kontrolė pakankama. Tačiau pastebėjo, kad „neužtikrinta visų objektų garantinio laikotarpio kokybės priežiūra”.


  2022-10-18

  2 komentarai “Herkaus Manto gatvės remontą užbaigs lapkričio pradžioje”

  1. AvatarAnonimas (IP: 84.15.184.223)

   Magistralines gatve kaip ir eatakada turi būti nustatyri minimalsu darbų atlikimo terminai. Trukdomas visi miesto judejimas.

  2. AvatarJoris (IP: 78.56.19.8)

   Būtų Šimašius, vidury gatvės medžius ir krūmus pasodintų, mulčiu užpiltų…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt