Klaipėdoje „Ecoservice“ atnaujino šiukšliavežes

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2022-10-18

Naujo modelio aplinką tausojančios šiukšliavežės jau važinėja Neringos ir Klaipėdos miesto gatvėmis bei aptarnauja gyventojų konteinerius.

Aplinkotvarkos bendrovė „Ecoservice“ praneša baigusi praėjusiais metais pradėtą specializuoto transporto parko atnaujinimą ir anksčiau naudotus automobilius pakeitė naujomis šiuolaikinius standartus atitinkančiomis šiukšliavežėmis. Darbui skirtų automobilių parko Klaipėdos regione modernizavimui bendrovė skyrė beveik 1,5 mln. eurų.

Palmiros Mart nuotr.

Klaipėdos miestui iš viso bendrovė įsigijo 9 naujas šiukšliavežes, iš kurių 2 surenka žaliąsias atliekas, 2 šiukšliavežės turi manipuliatorius, skirtus pusiau požeminiams konteineriams aptarnauti, o 5 surenka mišrias komunalines atliekas iš įprastų antžeminių konteinerių. „Ecoservice“ specializuotų automobilių parkas yra vienas moderniausių Baltijos šalyse.

„Siekiame efektyviai organizuoti veiklą ir investuoti į tvarius sprendimus. Moderni technika sudaro galimybę teikti kokybiškesnes paslaugas ir efektyviau atlikti darbus. Visos parką papildžiusios šiukšliavežės žemagrindės yra patogesnės dėl žemų įlipimo laiptelių, kuriais darbuotojai naudojasi šimtus kartų. Dideli langai ir geresnis matomumas taip pat palengvina darbą siauruose įvažiavimuose ir kiemuose.  Be to, visavertė keturvietė kabina praverčia tobulinant vairuotojų įgūdžius, į reisą kartu su ekipažu vykstant ir instruktoriui“, – pranešime pažymi „Ecoservice“ Klaipėdos regiono atliekų surinkimo administravimo vadovas Antanas Rukša.

Skelbiama, jog visi „Ecoservice“ įsigyti automobiliai tausoja aplinką – atitinka griežtus Europos Sąjungos aplinkosaugos standarto „Euro 6“ reikalavimus, kuriais siekiama, kad į aplinką būtų išskiriama kiek įmanoma mažiau kenksmingų išmetamųjų dujų.

Automobiliuose įdiegtos konteinerių identifikavimo sistemos užtikrina, kad duomenys bus perduodami į paslaugos pirkėjo programines įrangas ir taip bus užtikrinamas skaidrumas. Keliuose automobiliuose taip pat integruotos kameros, fiksuojančios vaizdą aplink jį 360 laipsnių kampu visos kelionės metu.

Modernūs automobiliai jau teikia paslaugas ne tik Klaipėdos, bet ir kituose miestuose.  

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Verslas

Susikibo dėl milijonų už miesto tvarkymą 

Dar vienas Klaipėdos savivaldybės paskelbtas viešasis konkursas atsidūrė teisme – šįkart buvo apskųstos procedūros dėl sanitarinio tvarkymo paslaugos vasaros ir ...
2024-05-15
Skaityti daugiau

Regionas

Pakuotes ir antrines žaliavas Šilutės rajone toliau rinks „Ecoservice“

Šilutės rajono savivaldybėje pakuočių ir antrinių žaliavų surinkimu toliau rūpinsis aplinkotvarkos bendrovė „Ecoservice“. Įmonė laimėjo konkursą išrūšiuotoms stiklo, plastiko, popieriaus ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Miestas

Šluoti gatves vietomis trukdo gyventojų nuolat laikomi automobiliai

Kasdien ankstyvą rytą, nuo 3-4 valandos, į pagrindines uostamiesčio gatves išvažiuoja UAB „Klaipėdos paslaugos“ vakuuminės šlavimo mašinos, iš kelkraščių surenkančios ...
2024-04-06
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This