P0

Verslas

Klaipėdoje „Ecoservice“ atnaujino šiukšliavežes

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-18


Naujo modelio aplinką tausojančios šiukšliavežės jau važinėja Neringos ir Klaipėdos miesto gatvėmis bei aptarnauja gyventojų konteinerius.

Aplinkotvarkos bendrovė „Ecoservice“ praneša baigusi praėjusiais metais pradėtą specializuoto transporto parko atnaujinimą ir anksčiau naudotus automobilius pakeitė naujomis šiuolaikinius standartus atitinkančiomis šiukšliavežėmis. Darbui skirtų automobilių parko Klaipėdos regione modernizavimui bendrovė skyrė beveik 1,5 mln. eurų.

Palmiros Mart nuotr.

Klaipėdos miestui iš viso bendrovė įsigijo 9 naujas šiukšliavežes, iš kurių 2 surenka žaliąsias atliekas, 2 šiukšliavežės turi manipuliatorius, skirtus pusiau požeminiams konteineriams aptarnauti, o 5 surenka mišrias komunalines atliekas iš įprastų antžeminių konteinerių. „Ecoservice“ specializuotų automobilių parkas yra vienas moderniausių Baltijos šalyse.

„Siekiame efektyviai organizuoti veiklą ir investuoti į tvarius sprendimus. Moderni technika sudaro galimybę teikti kokybiškesnes paslaugas ir efektyviau atlikti darbus. Visos parką papildžiusios šiukšliavežės žemagrindės yra patogesnės dėl žemų įlipimo laiptelių, kuriais darbuotojai naudojasi šimtus kartų. Dideli langai ir geresnis matomumas taip pat palengvina darbą siauruose įvažiavimuose ir kiemuose.  Be to, visavertė keturvietė kabina praverčia tobulinant vairuotojų įgūdžius, į reisą kartu su ekipažu vykstant ir instruktoriui“, – pranešime pažymi „Ecoservice“ Klaipėdos regiono atliekų surinkimo administravimo vadovas Antanas Rukša.

Skelbiama, jog visi „Ecoservice“ įsigyti automobiliai tausoja aplinką – atitinka griežtus Europos Sąjungos aplinkosaugos standarto „Euro 6“ reikalavimus, kuriais siekiama, kad į aplinką būtų išskiriama kiek įmanoma mažiau kenksmingų išmetamųjų dujų.

Automobiliuose įdiegtos konteinerių identifikavimo sistemos užtikrina, kad duomenys bus perduodami į paslaugos pirkėjo programines įrangas ir taip bus užtikrinamas skaidrumas. Keliuose automobiliuose taip pat integruotos kameros, fiksuojančios vaizdą aplink jį 360 laipsnių kampu visos kelionės metu.

Modernūs automobiliai jau teikia paslaugas ne tik Klaipėdos, bet ir kituose miestuose.  


  2022-10-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt