P0

Kriminalai ir nelaimės

Į teismą kaltinamąjį vežė girtas pareigūnas (atnaujinta)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-19


Policija pranešė apie eismo įvykį, kuris atskleidė, kad kaltinamąjį į teismą vežęs klaipėdietis konvojaus pareigūnas buvo neblaivus.

Avariją antradienio rytą, apie 8 val., Kelmės rajone, kelyje Šiauliai-Tauragė, sukėlė 27-erių į priešpriešinę eismo juostą išvažiavusio automobilio -„Honda“ vairuotojas. Jis tarnavo policijos automobilį „Ford Transit“, kuriuo į teismą  buvo konvojuojamas kaltinamasis. Po avarijos paaiškėjo, kad policijos automobilį vairavęs 48-erių Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Konvojaus būrio vyr. postinis buvo neblaivus (1,07 prom.) .

Policijos nuotr.

Kaltinamasis, pirminiais duomenimis, avarijos metu nesusižalojo, o policijos pareigūnas nušalintas nuo tarnybos, pradėtas tarnybinis patikrinimas.

ATNAUJINTA. Trečiadienio rytą paskelbtoje policijos suvestinėje rašoma, jog eismo įvykio metu buvo sužaloti automobilio „Honda“ vairuotojas ir tarybiniu automobiliu važiavęs kitas 28-erių Klaipėdos apskrities VPK pareigūnas. Abu jie suteikus medicininę pagalbą gydosi savarankiškai. 


  2022-10-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt