P0

Sportas

Rimantas Cibauskas ir toliau vadovaus LSKL

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-20


Lietuvos studentų krepšinio lygai (LSKL) dar mažiausiai dvejus metus vadovaus 59-erių klaipėdietis Rimantas Cibauskas. Jis ketvirtadienį Klaipėdoje vykusioje LSKL konferencijoje išrinktas dar vienai kadencijai – už jį balsavo visi 14 konferencijoje dalyvavę ir balso teisę turėję nariai.

„Ačiū už pasitikėjimą ir palaikymą. Toks vienbalsis palaikymas – įkvepiantis. Tai skatina dar labiau stengtis kryptingai dirbti, tęsti pradėtus darbus, o minčių ir planų yra išties daug: į LSKL administracijos komandą ketiname įtraukti daugiau jaunimo, žinomų krepšinio veidų ir tikimės naujų idėjų, minčių, įkvėpimų. Tik besikeisdami ir tobulėdami galime pasiekti dar geresnių rezultatų. Šio sezono metu planuojame surengti didelę šventę, kurios metu apdovanosime ir pagerbsime per tuos metus labiausiai prie LSKL vystymo prisidėjusius žmones. Turime ilgą sąrašą tokių asmenų ir norėsime visiems jiems padėkoti ir pagerbti. Dar pasitarsime kur tai geriau padaryti – ar Kauno sporto halėje, o gal ir „Krepšinio namuose““, – sakė R. Cibauskas.

R. Cibauskas LSKL prezidento pareigas eina nuo 2006 metų.

„LSKL ekipos lygiu nenusileidžia geriausioms NCAA komandoms. LSKL apskritai yra viena pajėgiausių pasaulyje, nors kartais to nevertiname, kadangi jau esame pripratę prie pergalių. Gabiausieji studentai kasmet nuo 2008 metų apdovanojami stipendijomis. Per semestrą LSKL stipendijas gauna du studentai – geriausiai besimokantis LSKL vaikinas ir mergina. Per tą laikotarpį stipendijas gavo dešimtys studentų. Tos gražios tradicijos bus tęsiamos“, – tikina R. Cibauskas.


  2022-10-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt