P0

Politika

Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ patvirtino kandidatus į merus (6)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-21


Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ penktadienį patvirtino 42 kandidatus į 2023 metais vyksiančių Lietuvos savivaldybių merų rinkimus. Tarp jų – mokytojai, verslininkai, įstaigų vadovai, ūkininkai, vietos bendruomenių lyderiai ir įkūrėjai bei dabartiniai merai – Neringos meras Darius Jasaitis, Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė, Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis.

Artūras Bogdanovas. Martyno Vainoriaus nuotr.

Pasak Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininko Sauliaus Skvernelio, partija yra jauniausia Lietuvoje, bet 2023 metų tiesioginiuose merų ir savivaldybių tarybų atstovų rinkimuose dalyvaus su itin stipriu kandidatų sąrašu, ateinančiu kelti savivaldos valdymo kartelę ir užduoti naujus politikos standartus.

Demokratų keliamus kandidatus į rinkimus patvirtino partijos valdyba balsų dauguma. Didžiųjų Lietuvos miestų merų rinkimuose dalyvaus šie partijos atstovai: Vilniaus miesto rinkimuose – partijos pirmininko pavaduotojas, Seimo narys Lukas Savickas, Kauno miesto – šio skyriaus pirmininkas Gintautas Labanauskas, Klaipėdos miesto – šio skyriaus pirmininkas, buvęs Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.

Vakarų Lietuvoje be minėtų kandidatų, Kretingos rajone patvirtina Rimvydo Šakinio, Klaipėdos rajone – Edmundo Zbarausko, Palangoje – Jono Kubiliaus kandidatūros.

Pasak Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininko pavaduotojo, Neringos mero Dariaus Jasaičio, jis dėkoja už suteiktą pasitikėjimą ir sieks toliau tęsti šio krašto tradicijas, žmonių gyvenimo būdo ir poilsiavimo kultūrą.

„Suprasdamas Kuršių nerijos ir Neringos išskirtinumą bei vietos žmonių poreikius, noriu ir toliau dirbti Neringos labui tam, kad būtų išlaikytas balansas tarp gamtos saugojimo ir infrastruktūros vystymo, taip pat tam, kad bendruomenės rankose išliktų šio krašto kultūros paveldas, o vietos gyventojai džiaugtųsi visaverčiu ir kokybišku socialiniu gyvenimu bei ekonomine gerove“, – pranešime cituojamas D. Jasaitis.

INFORMACIJA

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyriai jau veikia 49 šalies savivaldybėse. Partiją sudaro daugiau kaip 3 tūkst. žmonių. Demokratai Seime turi antrą didžiausią opozicinę frakciją, kurią sudaro 16 parlamentarų. Rinkimai į savivaldybių tarybas vyks kitų metų kovo 5 dieną.


  2022-10-21

  6 komentarai “Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ patvirtino kandidatus į merus”

  1. AvatarArturas (IP: 86.38.72.130)

   Kaip galima pasitiketi zmonemis kurie partijas kaip kojines keicia????

  2. AvatarKlaipėdietė (IP: 86.100.177.171)

   Invalidu parcija
   Už juos tikrai nebalsuosiu

  3. AvatarKongo Klaipėda - kaip Kongas (IP: 82.2.40.6)

   Be šansų jums, esat vienoj lovoj su konservatoriais-laisviečiais-liberalais, net nesistenkite.

  4. AvatarDėl aiškumo (IP: 89.249.87.114)

   Kodėl nėra parašyta, kad tai politinė reklama ir bus apmokėtaiš partijos lėšų??? AAA Martynai

   • AvatarMartynas Vainorius (IP: 78.61.50.37)

    Todėl, kad tai nėra politinė reklama. Gal metas pradėti atskirti reklamą nuo žinios ir naujienos.

  5. AvatarTauta (IP: 78.61.179.125)

   sąmoningėja: skvrn-elynas nepralįs!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt