P0

Miestas

Eglutes Klaipėdai siūlo ir marijampoliečiai, ir Radviliškio gyventojai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-26


Praėjusiais metais nepasiteisinus mažos kalėdinės eglutės idėjai, uostamiestis grįžta prie patikrintos žiemos švenčių tradicijos – Teatro aikštę šiemet vėl papuoš žmonių dovanota žaliaskarė.

Nepasiteisinus mažos kalėdinės eglutės idėjai, uostamiestis grįžta prie patikrintos žiemos švenčių tradicijos – Teatro aikštę šiemet vėl papuoš žmonių dovanota žaliaskarė. Martyno Vainoriaus nuotr.

Pasak organizatorių, septintus metus tęsiama tradicija kasmet sulaukia didelio palaikymo, tačiau šį kartą pretendenčių skaičius rekordinis – padovanoti eglutę Klaipėdai panoro net dvidešimt jų savininkų. Tarp gautų pasiūlymų yra net ir eglučių iš Marijampolės, Radviliškio, Gargždų, Kretingos, Palangos. Jau kitą savaitę eglutės bus įvertintos, o kiek vėliau išrinkta ir verčiausia šio garbingo titulo.

Šventinį laikotarpį Klaipėda šiais metais pradės kiek vėliau nei įprastai – gruodžio 10-ąją, kuomet Teatro aikštėje ir nušvis svarbiausias kalėdinio laikotarpio simbolis – Kalėdų eglutė. Ja taps viena iš pasiūlytų kandidačių, kurios po pirminio įvertinimo iš gautų nuotraukų bus apžiūrėtos gyvai. Komisija atliks ne tik medelio vizualinį vertinimą, bet ir šalia esančios infrastruktūros, galimybės privažiuoti ir transportuoti dovanojamą žaliaskarę.

Prieš metus Klaipėda nustebino savo Kalėdų eglute visą Lietuvą – ja tapo 55 cm medelis. „Maža – didelio miesto Kalėdų verta“ eglutė taip pat tęsė natūralios eglutės tradiciją, ja siekta atkreipti dėmesį į svarbiausias šventinio laikotarpio vertybes.

Pranešama, jog po garbingų pareigų mažoji eglutė sugrįžo į UAB „Klaipėdos želdiniai“, kur ji auga ir žaliuoja. Eglutė čia augs, kol taps tinkamo dydžio papuošti Klaipėdos miesto viešąją erdvę.


  2022-10-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt