P0

Kriminalai ir nelaimės

Su narkotikais sulaikyti du vaikinai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-26


Spalio 18 d. vakare Klaipėdos miesto policijos komisariato 2-ojo veiklos skyriaus pareigūnai, atlikę daug neviešo pobūdžio veiksmų, sulaikė du 22 metų vaikinus. Pas vieną iš jų buvo rastas pakelis su augalinės kilmės, žalsvos spalvos, įtariama, narkotine medžiaga. Pas kitą pareigūnai rado ir paėmė 16 lankstinukų su baltais biriais milteliais ir vieną pakelį su augalinės kilmės, žalsvos spalvos, kaip įtariama, narkotinėmis medžiagomis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vienam iš sulaikytų vaikinų įtarimai pareikšti dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti. Anksčiau už vagystes, sukčiavimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti ir kitas nusikalstamas veikas jau teistam vyrui teismas skyrė rašytinį pasižadėjimą neišvykti ir įpareigojo reguliariai registruotis policijos įstaigoje.

Antrajam, kaip įtariama, draudžiamų medžiagų galimai nusipirkusiam asmeniui, įtarimai pareikšti dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Anksčiau neteistam vaikinui teismas skyrė rašytinį pasižadėjimą neišvykti.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, numatytas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.
Už tą pačią veiką be tikslo platinti gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuroras.


  2022-10-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt