P0

Mums rašo

„Smeltės“ progimnazijoje – „Moliūgų fiesta“ (4)

Atvira Klaipėda

Evalda Enzinaitė, renginio koordinatorė, technologijų vyr. mokytoja
2022-10-27


Spalio 25-oji Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijoje buvo netradicinio ugdymo diena, kai buvo vykdomos patirtinės veiklos. Mokiniai su tėveliais skaptavo moliūgus, ryte organizatoriai sulaukė gausaus moliūgų derliaus. Jie buvo papuošti įvairiausiais ornamentais, gyvūnų, rudeninių augalų figūromis ir kt. Iš viso į progimnaziją buvo atgabenti 445 moliūgai.

Džiaugiamės ir didžiuojamės „Smeltės“ bendruomene, jog savo dalyvavimu galėjome sukurti nuostabią šventę sau ir svečiams.

Pasidžiaugę išskaptuotais moliūgais mokiniai rinkosi į klases ir darė žibintus. Vyresnių klasių mokiniai svečiavosi pradinėse klasėse: vedė pamokėles, padėjo kurti žibintus bei pasidaryti dekoracijas klasės puošimui. Bendromis pastangomis padaryti žibintai noriai glaudėsi prie moliūgų.

Vakare progimnazijos bendruomenė buvo kviečiama į kiemelį, kuriame laukė visi švytintys moliūgai bei žibintai. Susirinko gausus būrys bendruomenės bei svečių, kuriuos progimnazijos taryba vaišino arbata.

Progimnazijos taryba buvo atsakinga už moliūgų skaičiavimą, įsteigė prizus, apdovanojo klases, kurios moliūgų atnešė daugiausiai.

Daugiausiai – net 26 moliūgus – šiais metais išskaptavo ir šventę papuošė 2B klasė. Ačiū jiems! Nedaug atsiliko ir 1A, 1D, 3A, 4A, 4B, 5A ir 5G. Šaunuoliai!

Dėkojame tėveliams ir mokiniams, Menų metodinei grupei, progimnazijos tarybai ir administracijai, kurie kūrė „Moliūgų fiestą 2022“.


  2022-10-27

  4 komentarai “„Smeltės“ progimnazijoje – „Moliūgų fiesta“”

  1. Avatarn (IP: 78.60.87.39)

   Didžiuojuosi savo buvusia mokykla! Ačiū, kad puoselėjate tai

  2. AvatarDalė (IP: 78.56.147.218)

   Džiugu! Tai mokytos Evaldos idėja, kurios įgyvedinimui pritaria ir ją palaiko administracija. Ačiū Mokytojai , tėveliams, mokiniams, mokytojams. Lai ši idėja šviečia, džiugina. Juk įgyvendinta idėja SUARTINA . Dar daug fiestų šauniai ,,Smeltei”!

  3. AvatarSaulė (IP: 86.100.76.116)

   Puikiai, šaunuoliai…

  4. AvatarRita (IP: 83.171.17.4)

   Ačiū “Smeltės” bendruomenei, sukūrėme tikrai gražią šventę.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt