P0

Verslas

Pilies uoste prišvartuoti Klaipėdoje pastatyti namai ant vandens

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-28


Į Klaipėdą sugrįžo du savaeigiai namai ant vandens, vasarą praleidę Svencelės uoste. 20 kv. m ploto „M-Cabin” ir 30 kv.m. „Butterfly“ namams ant vandens kelionė iš Svencelės truko 4 valandas. Namai ant vandens prišvartuoti Pilies uosto teritorijoje.

Šie namai pagaminti Klaipėdoje, uosto teritorijoje, ant skirtingų pontonų: „M-Cabin” – ant dviejų „Heavy Duty“ pontonų, o „Butterfly“ – ant trijų hidrodinaminių pontonų. Pontonų gamybai naudotas plastikas tinkamas perdirbimui.  Abiejų savaeigių namų ant vandens grimzlė apie pusė metro.

Namų ant vandens kūrėjas – klaipėdiečių įmonė UAB „Twin boats“.

„Twin boats“ pontonų konstrukcijoms gaminti naudojama unikali technologija, kuri buvo testuojama ir tobulinama daugelį metų. Pontonų sudedamoji medžiaga – polipropileno- kopolimeras, kuris savo savybėmis rinkoje neturi analogų, o hidrodinamine struktūra gerokai lenkia aliuminį ir stiklo pluoštą. Dėl savo išskirtinių savybių ši medžiaga yra visiškai atspari pažeidimams esant itin žemai temperatūrai (iki -30 C). Netgi atšiauriausiomis žiemomis galima jaustis ramiai ir saugiai žiemoti „Twin boats“ sukurtuose namuose. Be to, šių namų konstrukcija sudaryta iš atskirų modulių, todėl jį patogu transportuoti ir surinkti bet kurioje pasaulio vietoje”, – rašoma pranešime spaudai.

Šiuose namuose ant vandens įrengta kombinuota šildymo sistema. Eksterjerui ir interjerui naudojamos gamtą tausojančios medžiagos.

Teigiama, kad tokiuose namuose patogiai gali apsistoti keturi svečiai. Ir „M-Cabin”, ir „Butterfly“ bendras plotas su terasa yra daugiau nei 50 kv. m. „M–Cabin“ įrengta ir sukūrinė vonia po atviru dangumi.


  2022-10-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt