P0

Kultūra

Sekmadienį – galimybė nemokamai aplankyti Kultūros ministerijai priklausančius muziejus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-29


Kultūros ministerijai pavaldūs nacionaliniai ir respublikiniai muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai.

Klaipėdoje spalio 30-ąją galima veltui aplankyti Lietuvos jūrų muziejų, Laikrodžių muziejų ir Prano Domšaičio galeriją. Paskutinį šio rugsėjo sekmadienį itin daug lankytojų sulaukė Jūrų muziejus – prie jo popiet buvo nutįsusi gana ilga eilė.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Šį sekmadienį nemokamai lankydamiesi muziejuje galite pamatyti tikrai ši bei tą unikalaus! Pavyzdžiui, varpus iš nuskendusių laivų, kuriuos iki parodos „Baltijos jūros paslaptys“ galima buvo išvysti tik … jūros dugne!”, – rašo šis muziejus.

Prano Domšaičio galerijoje be nuolatinės ekspozicijos šiuo metu veikia dvi parodos: Česlovo Lukensko „Laikas medyje 2022“ ir Gintauto Trimako „#atsakymas#spalva#slinktis“.

Palangoje nemokamai galima apžiūrėti Gintaro muziejaus ekspoziciją, o Juodkrantėje – Pamario galeriją.

Nemokamai šiuose muziejuose apsilankyti gali visi pageidaujantieji. Kitų Kultūros ministerijai pavaldžių šalies muziejų sąrašą rasite čia.


  2022-10-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt