P0

Sportas

Sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai iškovojo 14 apdovanojimų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-31


Spalio 29 dieną Kėdainių arenoje vyko karate kyokushin Lietuvos moksleivių taurės varžybos, kuriose dalyvavo rekordiškai daug – net 710 dalyvių iš 39 Lietuvos klubų. Sporto klubo „Okinava” auklėtiniai šiose varžybose iškovojo 14 apdovanojimų. Komandai tai buvo jau 4 varžybos šį mėnesį, kuriose pasiektas net 90% rezultatyvumas. Iš 39 Lietuvos klubų sporto klubas „Okinava“, delegavęs tik 16 sportininkų užėmė 11 vietą komandinėje įskaitoje.

Taip pat, varžybų metu sporto klubo prezidentei Dianai Mačiūtei buvo įteikta pasaulio online kata taurės varžybų, kurios vyko spalio 22 dieną, čempionų komandinė taurė. Šiose varžybose sporto klubas „Okinava“ užėmė 1 vietą komandinėje įskaitoje tarp 380 dalyvių iš 16 pasaulio šalių ir 56 klubų ir 2 kartą tapo techniškiausiu karate kyokushin sporto klubu pasaulyje.

Lietuvos moksleivių taurės nugalėtojai: auksą pelnė Elvina Barsteigaitė, Gediminas Saveika ir Urtė Jonauskaitė; sidabrą pelnė Juras Lelys, Mark Romualdas Gaiduk ir Orestas Purys; bronzą pelnė Augustas Kazanavičius, Emilijus Stoncelis, Herkus Zibalis, Illia Piekhotin, Livija Jurėnaitė, Lukas Akmenskas, Nojus Trukšanovas ir Urtė Kaniavaitė. Vos per plauką nuo apdovanojimų šįkart liko Henrikas Toleikis ir Kajus Malinen.

Visa sporto klubo „Okinava” komanda ir mokytojos Diana Mačiūtė, Kristina Basova ir Rima Lisinskaitė labai džiaugiasi ir didžiuojasi tokiais aukštais mokinių rezultatais. Auklėtiniai, išbandę savo jėgas ant tatamio, įgavo naujos patirties, pasitikėjimo savimi, drąsos bei gerų emocijų.

Lapkričio 4 dieną Bulgarijoje vyks vienos iš svarbiausių varžybų – U16, U18 ir U20 Europos čempionatas, kuriame atstovauti Lietuvą sporto klubas „Okinava“ deleguos net 7 savo auklėtinius.


  2022-10-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt