P0

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdoje – gaudynės lyg iš trilerio: bėgo su pavogtu benzinvežiu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-03


Policija pranešė apie trečiadienį Klaipėdoje vykusias įtempto siužeto filmą priminusias vagies gaudynes.

Apie 14.39 val. 25-erių vyras įsibrovė į Tilžės gatvėje esančią aptvertą teritoriją ir pavogęs įmonei priklausantį šakinį krautuvą „Komatsu FG30“ apgadino 4 automobilius. Vėliau nuėjęs į degalinę, sėdo į ten stovėjusį benzinvežį „Mercedes Benz“, kuris tuo metu pylė degalus, ir nudūmė Palangos link.

Persekiojimo metu vagis nepakluso policijos pareigūnų reikalavimui sustoti, todėl Klaipėdos rajone, 24-ajame kelio Klaipėda-Liepoja kilometre, pareigūnai iš Palangos tarnybiniu automobiliu „VW Transporter“ užblokavo kelią, bet persekiojamas benzinvežis taranavo tarnybinį automobilį ir nesustojęs nuvažiavo.

Tada jau pareigūnai toliau ištiesė priverstinio stabdymo priemonę „ežys“, tačiau ir ją pervažiavęs vilkikas sustojo tik už kelių kilometrų, bet ir tada vagis dar bandė nepasiduoti –  važiuodamas atbuline eiga su benzinvežiu atsitrenkė į gale stovėjusį Klaipėdos miesto policijos komisariato tarnybinį automobilį „Škoda Superb“.

Pranešama, kad įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Galiausiai vyras buvo uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės svetimo turto vagystės. Už tai laisvės galima netekti iki 8 metų.


    2022-11-03

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

    Parama

    Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

    Paremti
    Atviri dokumentai

    VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

    Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

    Su dokumentais galite susipažinti čia
    Informacija

    Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
    VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

    Puslapio taisyklės. 

    Redakcijos tel. + 370 650 77550
    el. paštas: info@atviraklaipeda.lt