P0

Švietimas

„Svirpliuko“ rekonstrukcijos kaštai greitai pasieks 3 mln. eurų (1)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-11-07


Klaipėdos savivaldybė pasirašė jau ketvirtąjį papildomą susitarimą su rangovu UAB „Statmax“, veikiančiu jungtinėje veikloje su UAB „Autentė“, dėl vaikų darželio – lopšelio „Svirpliukas” rekonstrukcijos. 

Artūro Šulco nuotr.

Sutarta atlikti papildomus darbus pagal lokalines sąmatas, tačiau susitarime tie papildomi darbai konkrečiai nėra įvardyti. Papildomų darbų vertė – 78,1 tūkst. eurų. Bendra objekto rekonstrukcijos vertė po šio papildymo –  daugiau nei 2,9 mln. eurų.  

Sutartis dėl „Svirpliuko” rekonstrukcijos buvo pasirašyta 2020 m. lapkričio 12 d. Pradinė sutarties kaina, įskaitant visus mokesčius, buvo 2 348 888 euro. Darbai turėjo būti užbaigti 2023 metų lapkritį, tačiau jau tų pačių metų gruodžio 3 d. ši sutartis šalių susitarimu buvo sustabdyta kol lopšelis-darželis atlaisvins patalpas.

2021 metų gegužę Klaipėdos savivaldybė pranešė, kad „Svirpliuko“ perkraustymo į kitas įstaigas darbai vyks nuo birželio 14 d. iki liepos 2 d. ir buvo paprašyta tėvelių per tą laiką vaikučiais pasirūpinti patiems. 

150 „Svirpliuko“ vaikučių ir šiandien priglausti kitose ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Dalis jų į „Svirpliuką” nebesugrįš, nes kai baigsis rekonstrukcija, jau lankys mokyklą.

Metų pradžioje buvo pasklidę gandai, neva, norima dalį šios įstaigos sklypo „prichvatizuoti”. Mat du rekonstruojami darželio pastatai šiuo metu yra įregistruoti kaip atskiri turtiniai vienetai. Baigus rekonstrukciją jie bus įregistruoti kaip vienas. Senieji darželio pastatai čia buvo pastatyti 1957-1967 metais.


  2022-11-07

  Vienas komentaras apie “„Svirpliuko“ rekonstrukcijos kaštai greitai pasieks 3 mln. eurų”

  1. AvatarPer 30 metu (IP: 90.131.37.22)

   Savivaldybė plovė pinigus per medžių kirtimus, miesto trinkelicacija ir 5g stulpų įrengimą.
   Nei vieno darželio , nei 1 mokyklos nesugebėjo pastatyti. O uždaryti sugebėjo.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt