P0

Transportas

Remontuojamoje Herkaus Manto g. atkarpoje – spąstai vairuotojams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-08


Remontuojama Herkaus Manto gatvė ir toliau išlieka rimtu išbandymu vairuotojams.

Artūro Šulco nuotr.

Važiuojant iš miesto centro, pravažiavus viaduką, dešinėje kelio pusėje, kelininkai paliko nuskeltą kanalizacijos šulinio dangtį. Vien tik antradienio rytą šioje vietoje keliems automobiliams buvo pradurtos padangos.

Artūro Šulco nuotr.

Nors buvo žadėta gatvės atkarpos nuo Lietuvininkų aikštės iki Poilsio parko remontą baigti pirmąją lapkričio savaitę, taip neatsitiko. Asfalto liejimo dangos darbai buvo perskelti į antrąją savaitę, kai mieste prasidėjo lietūs. Naktį į antradienį kelininkai pagaliau išasfaltavo dalį šios gatvės atkarpos.

580 tūkst. eurų vertės sutartį miesto savivaldybė su „Eurovia Lietuva” pasirašė dar liepos viduryje, tačiau buvo priimtas sprendimas vasarą darbų nepradėti dėl turistų, o pirmosiomis rugsėjo savaitėmis pralaukta, kad nusistovėtų su mokslo metais prasidedantys nauji, gerokai intensyvesnio eismo srautai.

Savivaldybė praneša, jog darbus siekiama atlikti kuo greičiau, todėl rangovas – AB „Eurovia Lietuva“ – asfaltavimo darbus vykdo ir naktimis bei atsiprašo eismo dalyvių ir gyventojų už laikinus nepatogumus ir keliamą triukšmą.


  2022-11-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt