P0

Spyglys

Savivaldybėje yra Grasinimų vaikų tėvams skyrius?*

Spyglys
2022-11-10


„Vaikų tėveliai sulaukia skambučių su grasinimais”, – taip mūsų miestelio Tarybos Finansų ir ekonomikos posėdžio metu pareiškė jo narė Lina Skrupskelienė.

„O kas grasina?”- pasiteiravo jos kolega Rimantas Taraškevičius.

„Turime darbuotojų, kurie dirba šiuo klausimu”, – paslaptingai atsakė Lina ir užsiminė apie Švietimo skyriaus darbuotojų bendravimo kultūrą.

Spyglys mano, kad Švietimo skyriaus rožės dėl garbės ir orumo atėmimo kreipsis į teismą. Juolab kad šio skyriaus vedėja Laima Prižgintienė teigė, jog visi pokalbiai telefonu yra įrašomi.

Visgi Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis galėtų patikslinti, gal jo kontoroje yra koks slaptas Grasinimų vaikučių mamytėms, tėveliams bei seneliams skyrius? Ar bent poskyris su vyriausiais patarėjais?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-11-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt