P0

Kultūra

Bibliotekoje vyks Žydrės Adomaitienės kūrybos vakaras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-14


Lapkričio 23 d., trečiadienį, 17 val. Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje vyks Žydrės Adomaitienės kūrybos vakaras, kurio metu skambės dainuojamoji poezija, eilės, bus pristatyta personalinė tapybos paroda „Visiškai laisvai. Pirmieji kartai“. 

Žydrė Adomaitienė – Šilutės meno mokyklos fortepijono mokytoja, išleidusi savo kūrybos kompaktinius diskus: „Tu negirdėjai“ (2014) ir „Atspindžiai“ (2019).

„Gal potvynių vandens užliūliuota panirau į muziką. Ji lydi mane ne tik darbe, bet ir laisvalaikiu – kuriu poeziją, dainas. Mėgstu keliauti – pažinti gamtą, architektūrą, svečių šalių kultūrą. O įspūdžiams įamžinti man atminties ir fotografijos neužteko, gal todėl panirau į naujausią hobi – tapybą. Iš pradžių atsargiais potėpiais pratinausi prie drobės spalvindama komercinius, nupieštus paveikslus, o įsidrąsinusi, stačia galva panirau į dažų ir teptukų pasaulį“, – sako menininkė.

Ši paroda bus 7-oji. Parodos pavadinimas nesikeičia, vis papildoma naujais darbais. Keletas jų nutapyti pagal Žydrės kūrybos eilėraščių ir dainų tekstus. „Nedrąsiais pirmaisiais bandymais ir chronologiška darbų seka noriu paskatinti tuos, kurie vis dar abejoja ir nedrįsta įgyvendinti savo slaptą svajonę – piešti. Nevaržykit savęs, tegul jūsų fantazijos liejasi „Visiškai laisvai“, o „Pirmų kartų“ patirkit kuo daugiau“, – intriguoja menininkė Žydrė Adomaitienė.

Paroda bibliotekoje bus eksponuojama lapkričio 16 d. – gruodžio 1 d.


  2022-11-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt