P0

Kultūra

Kviečia į meno degustaciją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-15


Lapkričio 17 d., ketvirtadienį, 18.45 val. viešbutyje „Victoria Hotel Klaipėda“ vyks meno degustacijos renginys. Sostinės Užupyje įsikūrusi meno galerija „AP galerija“ miestiečiams pristatys daugiau nei 50-ties kūrinių rinkinį.

Pramoginis pažintinis meno renginys

Galerijos vadovės, klaipėdietės Vilmos Jankienės teigimu įstaigos veikla prasidėjo būtent nuo sugalvotų meno degustacijų. Pajautus, kad rinkoje trūksta pramoginių pažintinių renginių, orientuotų į profesionalaus vizualinio meno populiarinimą, atsirado meno degustacijos koncepcija.

Meno degustacijos metu žiūrovams per pusantros valandos pristatoma 10-ties atrinktų menininkų kūryba, kiekvieno – po 4-6 kūrinius. Patys menininkai nedalyvauja, apie juos papasakoja galerininkė, atkreipia dėmesį į rinkos tendencijas, kiekvieno autoriaus unikalumą, individualią paveikslo, skulptūros ar objekto sukūrimo istoriją. Meno degustacijose pristatoma lietuviško meno krypčių, žanrų ir kartų įvairovė. Žiūrovai turi progą susipažinti tiek su klasikiniais kūriniais, tiek su jaunąja karta. Pramogos pojūčio pagyvinimui renginio metu vyksta meno loterija ir įteikiami prizai.

Meno degustacijos keliauja po Lietuvą

Siekiant didinti lietuviško meno sklaidą, meno degustacijos vyksta ne tik Vilniuje, bet kasmet keliauja ir po Lietuvą, bendradarbiauja su įvairiais dvarais ir kitomis kultūrinėmis vietomis.

Daugiau apie renginį informacijos galite rasti „AP galerijos“ tinklapyje www.apgalerija.lt


  2022-11-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt