P0

Švietimas

Pasirašė bendradarbiavimo sutartį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-16


Klaipėdos universitetas (KU) oficialia sutartimi įteisino ne vienerius metus vykstantį bendradarbiavimą su Klaipėdos pedagogine psichologine tarnyba (PPT). Dokumentą savo parašais patvirtino KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas ir Klaipėdos PPT direktorė Ulijana Petraitienė.

Klaipėdos miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga, teikianti psichologinę pagalbą ne tik miesto, bet ir regiono vaikams, pedagogams bei šeimoms, viena iš didžiausių Lietuvoje. Joje dirba ne tik psichologai, bet ir logopedai, specialieji pedagogai, ugdymo karjerai metodininkai. Čia veikia „Vaikų linija“ mažamečiams, patiriantiems krizines situacijas, teikianti psichologinę pagalbą telefonu.

Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė U. Petraitienė sako, jog ryšys su KU Socialinių humanitarinių mokslų bei Sveikatos mokslų fakultetais yra nuolatinis.

Švietimo vidus

Tarnyboje dirbantys žmonės dėsto universitete būsimiesiems ikimokyklinių įstaigų pedagogams, psichologams, studentai čia atlieka praktikas – vien šiemet čia patirtį kaupė net 77 KU studentai. Tarnybos ir universiteto bendradarbiavimas kuria naujas galimybes bei projektus. Sutarties pasirašyme dalyvavę KU ir PPT atstovai kaip naujausią bendrystės pavyzdį pateikia psichologinės pagalbos asistuojant gyvūnams iniciatyvą.

PPT dirbanti Natalia Zukhbaya yra pirmoji, įgijusi papildomos alternatyvios sveikatos priežiūros kaniterapijos specialisto pažymėjimą. Drauge su ja parengta KU podiplominių kaniterapijos studijų programa, kuri jau pateikta Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos tarnybų akreditavimui.

KU rektorius dėkojo tarnybos specialistams už pagalbą rengiant studentus. PPT vadovė svečiams pristatė kolektyvą bei prieš porą metų čia sukurtą unikalią oazę – japoniško stiliaus sodelį, kuriame atsikvepia ir šios įstaigos darbuotojai, ir į terapinius užsiėmimus atvykstantys klaipėdiečiai.


  2022-11-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt