P0

Švietimas

Pristatys knygą apie edukologijos mokslo raidą Klaipėdos universitete

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-17


Klaipėdos universitetas (KU) kviečia į knygos sutiktuves: lapkričio 23 d. 16 val. Stasio Vaitekūno auloje (Herkaus Manto g. 84) bus pristatyta KU afil. prof. habil. dr. Onos Tijūnėlienės sudaryta apžvalginė studija „1992–2015 m. Klaipėdos universiteto Edukologijos mokslo krypties daktarų karta: slenksčiai ir pakopos”.

Ši knyga – tarsi ekskursas į praeitį, parodantis, kaip Klaipėdoje gimė, augo, brendo edukologijos mokslas. Studijoje pateikiami daktarų rengimo procese dalyvavusių mokslininkų liudijimai, doktorantūrą baigusiųjų prisistatymai, apgintų disertacijų ekspertizės, fotografijų galerija, kai kurie Vyriausybės ir Klaipėdos universiteto Senato dokumentai, Edukologijos mokslo krypties doktorantūrą baigusiųjų sąrašas, disertacijų metrika.

„Kaip kiekvienam augalui yra svarbios šaknys, kad galėtų augti ir duoti vaisių, kaip kiekvienam žmogui yra svarbu jo kilmė, tėvai, protėviai, vieta, taip ir kiekvienam reiškiniui yra svarbi jo idėja, pradžia. Edukologijos mokslo krypties daktarų rengimo 1992-2015 m. Klaipėdos universitete apžvalginė studija yra labai reikšminga, nes joje užfiksuotos edukologijos mokslo kūrimo uostamiestyje šaknys“, – šio leidinio svarba neabejoja KU Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto doc. dr. Aida Norvilienė.

Į knygos sutiktuves kviečiami visuomenės atstovai, KU bendruomenės nariai, alumnai ir, žinoma, pedagogai, kelią į karjerą pradėję nuo studijų KU.


  2022-11-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt