P0

Transportas

Pagerbė žuvusiųjų keliuose atminimą (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-18


Nuo šių metų pradžios Klaipėdos apskrityje užregistruoti 357 įskaitiniai eismo įvykiai, per juos žuvo 13 žmonių, sužeista 413. Pernai per tą patį laikotarpį buvo registruoti 328 eismo įvykiai, per kuriuos žuvo 15, sužeisti 402 žmonės.

Policijos nuotr.

Vien uostamiestyje nuo metų pradžios jau žuvo 5 žmonės – vienu daugiau nei pernai. Penki žmonės šiemet žuvo ir Klaipėdos rajono keliuose, dar po vieną gyvybę užgeso Palangoje, Kretingos rajone ir Rietavo savivaldybėje.

Trečiąjį lapkričio sekmadienį minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Ji skirta išreikšti solidarumą ir dvasinį palaikymą šeimoms, kurios išgyvena netektis dėl keliuose prarastų savo artimųjų, draugų ar pažįstamų.

Penktadienį Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kapelionas Antanas Budreckas ir kelių policijos pareigūnai uostamiestyje įvykusių tragiškų eismo įvykių vietose uždegė žvakeles – taip siekiama dar kartą priminti, kad už saugumą keliuose atsakingi esame visi ir išvengti beprasmių aukų galime tik bendromis pajėgomis.


  2022-11-18

  Vienas komentaras apie “Pagerbė žuvusiųjų keliuose atminimą”

  1. AvatarI. (IP: 31.170.22.30)

   Taip, pasikvieskvieskime kunigus, egzorcistus, varykime velnią, bet distopinę infrastruktūrą palikime ramybėj. Viduramžiai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt