P0

Sportas

Klaipėdiečiai – Europos ušu čempionai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-22


Lietuvos ušu federacija su 13 sportininkų dalyvavo Graikijos Loutraki mieste vykusiame Europos ušu čempionate. Lietuvai jame atstovavo ir mūsų šalies čempionai Kiril Safronov, Dementij Aleksandrov, Jekaterina Kucajeva, Nadežda Zacharova, Anastasija Liuliukova, Anastasija Žurba iš Klaipėdos ušu akademijos.

Šiame čempionate dalyvavo per 700 sportininkų iš 21 šalių ir varžėsi taolu ir sanda rungtyse: taolu-kovos veiksmai su įvairiais ginklais ar be jų, sanda-kovos su pilna kontaktu. Įprastai vyksta 3 raundai po 2 minutes.

Iš Klaipėdos akademijos į Europos čempionato finalą pateko 6 sportininkai taolu rungtyje, iš jų penki savo kategorijoje tapo Europos čempionais ir viena – bronzos prizininke.

Aram Muradyan, Klaipėdos ušu akademijos vadovas ir treneris, jau ketvirtą kartą tapo Europos čempionu savo kategorijoje, 18-40 amžiaus grupėje rungtyje baczicuan forma be ginklų.

Įvairius medalius taip pat savo amžiaus grupėse bei įvairiose rungtyse iškovojo ir visi jaunieji akademijos auklėtiniai.


  2022-11-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt