P0

Verslas

Klaipėdoje vyks paroda „Moters kodas 2022“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-22


Klaipėdoje šį savaitgalį, lapkričio 25-27 dienomis, „Švyturio“ arenoje pirmą kartą bus surengta paroda „Moters kodas“.

„Į Klaipėdą atvykstame pirmąjį kartą, o tam pasirinkome ypatingą – šventinį – laikotarpį. Parodoje dalyvaus per šimtą skirtingų šalies ir regiono verslų, siūlančių daugybę originalių, kokybiškų ir neretai dar nematytų produktų, gaminių ar paslaugų. Dėl šios priežasties „Moters kodas 2022“ bus ideali vieta ne tik atnaujinti savo drabužines, kosmetines ar namų interjerą, bet ir pasirūpinti išskirtinėmis dovanomis. Na, o parodos datoms sutampant su visame pasaulyje minimu juoduoju penktadieniu, lankytojai gali tikėtis ir ypatingų kainos pasiūlymų“, – pranešime spaudai cituojamas parodą organizuojančio „Ekspozicijų centro“ vadovas Erikas Piskunovas.

Parodas ši įmonė organizuoja jau daugiau nei 25-erius metus. Tarp jos organizuojamų renginių – parodos „Moters pasaulis“, „Rinkis prekę lietuvišką“, „Namų pasaulis“, „Sveikatos dienos“.

Žadama, kad „Švyturio“ arenoje įsikurs daugiau nei šimtas ekspozicinių stendų, kuriuose lankytojai galės apžiūrėti bei įsigyti kosmetikos, plaukų, nagų priežiūros priemones, pasirinkti sau tinkamiausius masažus ir kitas procedūras, atrasti kosmetologijos, ilgalaikio makiažo naujienas bei kitas savo naudą jau įrodžiusios priemones, paslaugas, įrenginius. Taip pat lauks ir mados, tekstilės, trikotažo, odos bei kailių gaminiai, dizainerių paslaugos, stilingi aksesuarai, juvelyrika, galanterija, avalynė. Daug dėmesio bus skiriama ir moterų pomėgiams: laisvalaikio veikloms, sportui bei sveikatingumui. Tarp pagrindinių parodos akcentų – šaltajam sezonui aktualūs gaminiai, prekės ir procedūros bei šventinės dovanos tiek moterims, tiek vyrams, tiek vaikams.

„Pastebime, jog parodas lankytojai vertina ir už galimybę gyvai atrasti, apžiūrėti ar net betarpiškai pabendrauti su internete pastebėtų prekinių ženklų atstovais, kūrėjais. Patikus jų siūlomiems gaminiams, užsimezga graži draugystė. Verslai įgyja ilgalaikių klientų, o pirkėjai – mėgstamų prekės ženklų“, – sako parodos organizatorius.

Visas tris dienas – penktadienį, šeštadienį bei sekmadienį – parodoje „Moters kodas 2022“ apsilankiusiųjų klaipėdiečių bei miesto svečių lauks ir seminarų programa. Savo sričių profesionalai kvies diskutuoti apie grožio, kūno bei sveikatos priežiūrą.

Siekdami įkvėpti moteris kurti bei įgyvendinti savo idėjas, parodos organizatoriai kvies ir į verslumą skatinančius renginius. Renginio penktadienį, lapkričio 25 d., lankytojai bus kviečiami į seminarą „Verslumas Veneros planetoje – ko reikia, kad moteris išdrįstų daryti?“, o šeštadienį – dalyvauti konferencijoje „5 moters grožio pojūčiai. Išmintis, veikla, kūnas, atsakingumas, sveikata“.

Grožio srities profesionalams bus organizuojami atskiri pasirodymai bei konkursai: kūno tapybos čempionatas „Šepetėlių kovos“, nuotakos ilgų plaukų šukavimo konkursas bei vaikų kreatyvinio makiažo konkursas.

Lauks ir mados kolekcijų pristatymai: „Little Dress“, „French Girl“, „Cavalletta“, „Dia Gri“, Do Do Kids“, „Otilia Fur“, „ESC“, „Lengvumas“ ir kt.

Senjorams, neįgaliesiems, tuirntiesimes POLA kortele bei vaikams iki 10 metų su suaugusiųjų priežiūra į parodą galima patekti nemokamai.


  2022-11-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt