Klaipėdos galerijoje – Luko Šiupšinsko ir Gintarės Stašaitytės skulptūros paroda

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2022-11-22

Lietuvos dailininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus Klaipėdos galerijoje (Bažnyčių g. 6) nuo gruodžio 2 d., penktadienio, bus eksponuojama Luko Šiupšinsko ir Gintarės Stašaitytės skulptūros paroda „Entropija.v1.1“.

„Entropija“ – sistemos tvarkos matas, rodantis judėjimą link arba nuo pusiausvyros taško.

Skulptoriaus L. Šiupšinsko ir stiklo menininkės G. Stašaitytės paroda – tai ekspozicija, skirta sukurti vizualinį rebusą, kuriame matomas mieste aptinkamų formų atsiradimo ir irimo motyvas, žmogaus santykis su miesto kismu ir jo laikinumu.

Parodos koncepcija apima siekį surasti šiandiene aktualias gyvenimo kaitos impresijas ir jas pavaizduoti skulptūros darbuose. Kiekvienas darbas yra tarsi artefaktas iš praeities, dabarties ar menamos ateities.

Ekspozicijoje asmenybės ir miesto aplinkos kaita atrakinama per 80-ųjų ir/ar 90-ųjų kartai atpažįstamus simbolius ir pajautas.

„Entropija.v1.1“ – parodos „Entropija“, kuri vyko 2021 m. Vilniuje, tąsa, papildant ekspoziciją naujais kūriniais.

Abu parodos autoriai turi nemažą įdirbį, kurdami kūrinius ir dalyvaudami projektuose, kurių pagrindinė tema yra miestas, viešosios erdvės, žmogaus santykis su urbanistine aplinka.

Parodoje bus eksponuojami bendrai sukurti tūriniai, skulptūriniai objektai. G. Stašaitytė baigė stiklo bakalauro ir magistrantūros studijų programas Vilniaus dailės akademijoje, L. Šiupšinskas – skulptūros bakalauro ir magistrantūros studijų programas.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Žibininkų kaime - 10 m aukščio Jėzaus statula

Kretingos rajone, Žibininkų kaime, šalia HBH komplekso esančiame skulptūrų parke iškilo 10 metrų aukščio Jėzaus statula. „Skulptūrų parkas atidarytas daugiau ...
2024-01-08
Skaityti daugiau

Regionas

Pavogė angelą

Policija informavo, kad pirmadienio sulaukė pareiškimo, jog dar kovo 16 d. Kretingos rajone, Genčų kaime, buvo pastebėta išlaužta koplytėlė, iš ...
2023-04-04
Skaityti daugiau

Kultūra

Eksponuos abstrakciją su autoriniu ženklu: tapyba + skulptūra

Lapkričio 4 d., kitą ketvirtadienį, 17.30 val. Naujojoje Klaipėdos galerijoje (Herkaus Manto g. 22), vyks Romualdos Inčirausko parodos „Abstrakcija su ...
2021-10-29
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This