P0

Spyglys

Damos skelbia karą Neringai* (2)

Spyglys
2022-11-23


„Galų gale, prijunkime Neringą prie Klaipėdos miesto ir atsiras tų lėšų! – tokį kovos šūkį sušuko apie politinės karjeros paskelbusi Alina Velykienė Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto posėdžio metu. – Žiūriu iš šono ir galvoju, kaip čia mums visiems tą Lietuvą pakelti į kitą lygį?”

Ir it Mozė iškėlė į dangų abu nykščius.

„Tikrai galiu jums paantrinti, kad Neringa tikrai yra planuose, kad prisijungs prie Klaipėdos”, – jai atitarė Sveikatos ministerijos rožė Viktorija Buzytė.

Po tokių geopolitinių polėkių damos vėliau šiek tiek pritūpė ir ėmė aiškinti, kad turėjo omenyje tik sveikatos apsaugą, o ne savivaldybes. Matyt, mintyse išvydo rūstų Neringos miesto mero veidą…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-11-23

  2 komentarai “Damos skelbia karą Neringai*”

  1. AvatarSpygliui (IP: 90.131.47.245)

   Patikslinkite, ką reiškia turėti omenyje? Omuo – tai kas?

   • AvatarSpyglio draugas (IP: 78.61.50.37)

    Ar galima sakyti „turėti omenyje“?

    Taip, galima. „Bendrinės lietuvių kalbos žodyne“ teikiama žodžio omenis reikšmė „atminimo galia, atmintis“, pvz.: Vaikas turi gerą omenį. Turėti ką omenyje. Į omenį įsidėti (t. y. įsidėmėti).

    https://vlkk.lt/konsultacijos/6624-omenis-omenyje

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt