P0

Kriminalai ir nelaimės

Ant sukčių jauko užkimba vis jaunesni

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-24


Vien tik trečiadienį į Klaipėdos pareigūnus kreipėsi trys klaipėdiečiai, nukentėję nuo sukčių.

23 metų mergina savo pareiškime policijai rašo, jog lapkričio 15 d. pagal skelbimą socialiniame tinkle, ketindama įsigyti mobiliojo ryšio telefoną „Iphone II“, į pardavėju prisistačiusio asmens nurodytą sąskaitą ji pervedė 165 eurus, tačiau prekės iki šiol negavo.

Panašiai atsitiko ir 25 metų vaikinui, kuris lapkričio 18 d., ketindamas įsigyti internetu parduodamą prekę, į pardavėju prisistačiusio asmens nurodytą sąskaitą pervedė 640 eurų, tačiau prekės taip pat nesulaukė.

Tuo metu gerokai didesnės pinigų sumos neteko 46 metų vyras. Nukentėjusiojo teigimu, trečiadienį jam paskambino nepažįstamas asmuo, kuris prisistatė banko atstovu ir apgaulės būdu išviliojęs el. bankininkystės prisijungimo duomenis iš klaipėdiečio banko sąskaitos pasisavino 6000 eurų.

Pirmais dviem atvejais policija pradėjo tyrimus dėl sukčiavimo, trečiuoju – dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo.


  2022-11-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt