P0

Regionas

Kviečia jaunimą į susitikimą su Mariumi Povilu Eliju Martynenko

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-24


Jau pakvietęs į kone dešimt susitikimų su kūrėjais ir menininkais, Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus lapkričio 30 d., trečiadienį, 17 val. gręžiasi į jaunimą ir kviečia į susitikimą Palangos atviroje jaunimo erdvėje „Be stogo“. Čia renginio svečių lauks susitikimas su jaunosios kartos aktoriumi, dramaturgu, rašytoju ir performatyviosios poezijos – slemo – kūrėju Mariumi Povilu Eliju Martynenko. Susitikimo metu kviesime išgirsti ne tik apie autoriaus kūrybą, bet ir apie turtingą jo profesinį kelią. Susirinkusiųjų laukia atviras pokalbis apie tai, kaip studijavęs filosofiją, metus laiko gyvenęs vienuolyne o paskui bandęs studijuoti vertimą, jis visgi pasuko į aktorystės kelią.

M. P. E. Martynenko į savo kūrybą naujumo įneša ne tik dėl naudojamos leksikos, bet ir dėl atvirumo ir drąsos kalbėti apie savo asmeninio gyvenimo patirtis, kamuojančias problemas. Kaip pats autorius sako, ,,galiu rašyti tekstuose tik apie tas patirtis, kurias esu patyręs savo kailiu“. Todėl gyvos ir išgyventos istorijos autoriaus kūryboje įtraukia ir sujaudina skaitytoją. Susitikimo metu bus pristatyta ir naujausia autoriaus knyga ,,Kaip tau už 16 eurų“, o joje, anot autoriaus ,,(…) dviejų vaikų gimimas, skyrybos, akies praradimas, tėvo kalėjime lankymas, transcendentalios patirtys ir mirties bei gyvybės artumas. Daugybė dalykų nesutilpsiančių į šią anotaciją“. 

Renginys nemokamas, tačiau visi kviečiami registruotis el. paštu j.sliupo.muziejus@lnm.lt.


  2022-11-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt