P0

Miestas

Pareigūnai susitiko su pabėgėliais iš Ukrainos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-24


Trečiadienį Klaipėdos apskrities policijos komisariato salėje bendruomenės pareigūnai kartu su Raudonojo kryžiaus savanoriais susitiko su uostamiestyje nuo Ukrainoje vykstančio karo prieglobstį radusiais ukrainiečiais bei supažindino juos su aktualiais Lietuvoje galiojančiais teisės aktų reikalavimais.

Policijos nuotr.

Kalbėta, kaip apsisaugoti nuo galimų prekybos žmonėmis, sukčiavimo elektroninėje erdvėje atvejų, primintos saugaus eismo taisyklės, triukšmo kontrolės taisyklės bei kur kreiptis pagalbos, patyrus skurtą artimoje aplinkoje. Atsakyta į iškylančius su migracija susijusius klausimus.

Pareigūnai bendravo ir su į susitikimą atsivestais vaikais – apie saugų eismą, būtinybę dėvėti atšvaitus, saugos priemones važinėjant dviračiais ar paspirtukais. Vaikams buvo parodyti filmukai su policijos bičiulio Amsio patarimais.


  2022-11-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt