P0

Spyglys

Ragina neiti į Klaipėdos senamiestį?*

Spyglys
2022-11-24


Karlskronos aikštėje išvydęs tokį reikalavimą ar prašymą Spyglys suglumo: apie ką čia?

Neiti į renginį, kuriam skirtas plakatas? Ar neiti į senamiestį? OK. Juk tame senamiestyje velnias kojas gali susilaužyti, nes vyksta visokie prastai pažymėti gatvių tvarkymo darbai. O vakare bei naktį dar ir apšvietimo daug kur nėra.

O gal čia tik raginimas nelįsti į elektros skydinę? OK. Nes vienam Lietuvos televizijos generaliniam direktoriui skydinėje lindėti labai patiko…

Spyglio išvada: vis tik čia yra miesto valdžios raginimas nelįsti į senamiestį. Antraip ji tą aprašinėtą plakatą nugremžtų ar elektrikams lieptų nusigremžti.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-11-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt