P0

Spyglys

Ką Nidos valdžia lepino žuvies degustacija?*

Spyglys
2022-11-25


Spyglio draugas, labai mėgstąs rūkytą Jono iš Nidos žuvį, atsiuntė Spygliui PVM sąskaitos faktūros kopiją. Joje mėlynu ant balto lapo įrašyta, kad Neringos savivaldybė spalio 17 dieną pirko žuvies degustaciją. Už 200 eurų.

Kadangi Spyglio draugui toje degustacijoje dalyvauti, deja, neteko jis pikdžiugiškai samprotauja, kad šis renginys, ko gero, buvo skirtas aptarti, ar iš pareigų reikia atleisti garsųjį Dangerą Aleksandrovą. Nes niekas valdžiai iš šio veikėjo vestuvių pyragų neparvežė….

Ir dar Spyglio draugui labai jau įdomu, kiek alaus per tą degustaciją išgerta?

Spyglio moralas: laikai, kai buvo galima sakyti, jog alų gerti sveika, deja, jau istorija. O žuvis valgant aktyvėja smegenys ir, va, radosi gera mintis.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-11-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt