P0

Regionas

Kviečia į eglutės įžiebimo šventę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-25


Gruodžio 2 d., penktadienį, 18 val. Klaipėdos rajono savivaldybės aikštėje bus įžiebta kalėdinė eglė, o šventės dalyvių laukia nuotaikingas muzikinis spektaklis „Mielas Kalėdų seneli,…“.

Į šventę susirinkusius žiūrovus džiugins vaikų šokių studija „Trepsiukas“, dainos studija „Bangelės“, atlikėjai Violeta ir Vilius Tarasovai. Nesušalti padės Gargždų seniūnija ir Gargždų miesto bendruomenė – visi susirinkusieji bus vaišinami šilta arbata.

Tradiciškai Savivaldybės aikštėje nušvis ir žaliaskarė, kurią puoš daugiau nei iš 8 tūkstančių LED lempučių sudaryta girlianda ir 80 blyksčių. Taip pat šventinę nuotaiką kurs girliandų šviesomis sužibę medžiai, Muzikos mokyklos bei Savivaldybės pastatai, įvairios dekoracijos.

Šventinė nuotaika pasklis po visą miestą: bus papuoštas ir skveras prie knygyno, gėlynas Klaipėdos gatvėje bei kitos erdvės.


  2022-11-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt