P0

Kultūra

Bus atidarytas Kalėdinis kiemelis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-28


Gruodžio 2 d., penktadienį, 17 val. Meno kiemas (Daržų g. 10) prisipildys šventinio džiaugsmo ir kalėdinės šviesos. Lankytojai raginami nepraleisti progos pasimatuoti senio Kalėdos batų, paragauti jo arbatos, meduolių bei ypatingos „Kukuliškių“ košės. O šventinio vakaro akimirkas, emocijas ir plačias šypsenas visi kviečiami įamžinti įsitaisius sniego rogėse.

18 val. publiką Meno kieme muzika šildys grupė Sen Svaja atsisveikinimo koncerte „Eisim sesės!“ Skambės senosios lietuvių liaudies melodijos ir sutartinės, praturtintos rytų, slaviškais ir džiazo elementais. Grupės pavadinimas kilęs iš prūsų kalbos frazės „sen swajjais“ ir reiškia „su savais“. Šia prasme sujungdamos baltų bei kitų kultūrų tradicijas ir muzikinį skambesį, atlikėjos tiki, kad „savas“, yra nebūtinai vien tas, kuris yra šalia, bet ir tas „kitas“, kurį paverti savu.

Taip pat Klaipėdos etnokultūros centras visą Advento laikotarpį šeštadieniais kviečia šeimas į įdomias ir turiningas edukacijas.


  2022-11-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt