P0

Uostas ir jūra

Klaipėdos universitetas stebės uoste plaukiančias stintas (1)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-11-28


Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pasirašė sutartį su Klaipėdos universitetu dėl stintų nerštinės migracijos stebėsenos uosto akvatorijoje 2023-2024 metais grunto kasimo darbų metu.

Stebima bus ne tik stintų neršto migracija, bet ir kitų žuvų pavasarinė ir rudeninė migracija. Stebėsenos tikslas – nustatyti pagrindinių praeivių žuvų rūšių migracijos terminus bei intensyvumą.

Iki stebėjimų pradžios Klaipėdos universitetas turi paruošti žuvų migracijos stebėjimų bei neigiamo poveikio žuvų migracijai mažinimo priemonių planą ir jį suderinti su Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos skyriumi.

Už šias paslaugas uosto direkcija įsipareigojo Klaipėdos universitetui sumokėti per 22 tūkstančius eurų. Sutartyje yra sąlyga, kad žuvų migraciją uosto akvatorijoje gali stebėti tik direkcijai nepavaldūs specialistai.


  2022-11-28

  Vienas komentaras apie “Klaipėdos universitetas stebės uoste plaukiančias stintas”

  1. AvatarNuomonė (IP: 86.100.89.120)

   Tradiciškai juokinga, direkcija nusamdė, sumokėjo 22 tūkstančius , o gavę pinigus yra nepavaldūs direkcijai. Tikiu garbingais vyrais, bet jų stebėjimai neatitiks direkcijos lūkesčių, kitą kartą tie jau galimai nestebės. Čia taip pat ,kaip su tais straipsniais “…Time”, valdžios moterėlės sumokėjo dešimtis tūkstančių ir stebisi jas pačias tame laikraštyje jas giriamais straipsniais. Tikiuosi, kad Universiteto mokslininkai taip neapsipaškudins, kaip straipsnių pirkėjai, visą aferą žmonės sužinojo ir juokiasi ne tik burnomis, bet ir užpakaliais.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt