P0

Svarbu, Sveikata

Naujoji Jūrininkų poliklinika: pagaliau ieškoma statybininkų (1)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-11-28


Klaipėdos miesto savivaldybė paskelbė atvirą konkursą dėl Jūrininkų sveikatos priežiūros centro Birutės g. 5, naujos statybos. Tikimasi, kad ši statyba bus baigta per porą metų.

Naujojo Jūrininkų poliklinikos pastato projektą sukūrė MB „Mes architektai“

Praėjusių metų rugsėjo pabaigoje dar buvo tikimasi, kad šis objektas bus pradėtas statyti 2022 metais. Klaipėdos savivaldybės strateginės plėtros plane buvo įrašytas, kad naują polikliniką planuojama pastatyti iki 2023 metų. 

Tad, jei šis viešojo pirkimo konkursas įvyks ir bus pasirašyta sutartis su rangovu, įvertinus visas procedūras, tikėtina, jog Jūrininkų poliklinika duris atvers tik 2026 metais. Prieš porą metų buvo tvirtinama, kad statybos gali kaštuoti apie 10 milijonų eurų. Tačiau šiandien ši kaina neatrodo reali.

Savivaldybė minėto konkurso metu kartu perka ir buitinių nuotekų tinklo, Bijūnų g. 17 statybos darbus su darbo projekto parengimu. Šiam objektui  pastatyti numatytas 8 mėnesių terminas. 

Būsimo pastato architektūrinis konkursas įvyko dar 2019 m. sausį. Jame buvo pateikta 12 darbų, kaip turėtų atrodyti naujasis objektas. Konkurso nugalėtoja išrinkta vilniečių mažoji bendrija „Mes architektai“ (projekto vadovas Dovydas Čipkus), pristačiusi projektą „Du kiemai”. Ši įmonė parengė ir statybos techninį projektą, kurio derinimas užtruko beveik metus. 

INFORMACIJA

Naujai projektuojamame pastate poliklinikos gydytojai teiks ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas. Numatoma, kad čia bus apie 40 000 prisiregistravusių pacientų. Iš jų kasdien apsilankys 1000-1200.


  2022-11-28

  Vienas komentaras apie “Naujoji Jūrininkų poliklinika: pagaliau ieškoma statybininkų”

  1. AvatarAnonimas (IP: 84.15.188.185)

   Dae viena dėžė mieste?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt