Naujoji Jūrininkų poliklinika: pagaliau ieškoma statybininkų (1)

Svarbu, Sveikata
Avatar photoArtūras Šulcas
2022-11-28

Klaipėdos miesto savivaldybė paskelbė atvirą konkursą dėl Jūrininkų sveikatos priežiūros centro Birutės g. 5, naujos statybos. Tikimasi, kad ši statyba bus baigta per porą metų.

Naujojo Jūrininkų poliklinikos pastato projektą sukūrė MB „Mes architektai“

Praėjusių metų rugsėjo pabaigoje dar buvo tikimasi, kad šis objektas bus pradėtas statyti 2022 metais. Klaipėdos savivaldybės strateginės plėtros plane buvo įrašytas, kad naują polikliniką planuojama pastatyti iki 2023 metų. 

Tad, jei šis viešojo pirkimo konkursas įvyks ir bus pasirašyta sutartis su rangovu, įvertinus visas procedūras, tikėtina, jog Jūrininkų poliklinika duris atvers tik 2026 metais. Prieš porą metų buvo tvirtinama, kad statybos gali kaštuoti apie 10 milijonų eurų. Tačiau šiandien ši kaina neatrodo reali.

Savivaldybė minėto konkurso metu kartu perka ir buitinių nuotekų tinklo, Bijūnų g. 17 statybos darbus su darbo projekto parengimu. Šiam objektui  pastatyti numatytas 8 mėnesių terminas. 

Būsimo pastato architektūrinis konkursas įvyko dar 2019 m. sausį. Jame buvo pateikta 12 darbų, kaip turėtų atrodyti naujasis objektas. Konkurso nugalėtoja išrinkta vilniečių mažoji bendrija „Mes architektai“ (projekto vadovas Dovydas Čipkus), pristačiusi projektą „Du kiemai”. Ši įmonė parengė ir statybos techninį projektą, kurio derinimas užtruko beveik metus. 

INFORMACIJA

Naujai projektuojamame pastate poliklinikos gydytojai teiks ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas. Numatoma, kad čia bus apie 40 000 prisiregistravusių pacientų. Iš jų kasdien apsilankys 1000-1200.

Žymos: | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Naujoji Jūrininkų poliklinika: pagaliau ieškoma statybininkų” komentarų : 1

  1. Anonimas parašė:

    Dae viena dėžė mieste?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Naujiems savivaldybės rūmams įkurdinti - dar viena galimybių studija

Klaipėdos savivaldybė, turinti užmačių savo naujus rūmus statyti AB „Klaipėdos energija” teritorijoje prie Dangės upės, po neskelbiamos apklausos procedūrų pasirašė ...
2024-06-25
Skaityti daugiau

Sportas, Svarbu

Pristatomi Klaipėdos ledo arenos projektiniai pasiūlymai

Klaipėdos valdžios užmojai kitokiu nei koncensijos būdu statyti naują ledo arenos kompleksą buvusios II vandenvietės teritorijoje Paryžiaus komunos gatvėje įgavo ...
2024-06-25
Skaityti daugiau

Politika, Svarbu

Patvirtinta nauja Klaipėdos savivaldybės administracijos struktūra

„Informuojame, kad naujoji Savivaldybės administracijos struktūra (pridedama) yra patvirtinta ir įsigalios nuo šių metų rugsėjo 3 d. Visi administracijos darbuotojai ...
2024-06-25
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This