P0

Sportas

Vakarų Lietuvos taurė liko šeimininkų rankose

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-28


Sekmadienį Klaipėdoje vyko 16-tus metus organizuojama tradicinė sporto klubo „Okinava” Vakarų Lietuvos taurė. Varžybose dalyvavo 230 dalyvių iš 10 Lietuvos klubų.

Organizatorių nuotr.

Tradicinė komandinė Vakarų Lietuvos taurė šiemet vėl išliko šeimininkų rankose. Po gausybės kata (kova su šešėliu) bei kumite (kontaktinių) kovų, komandinėje įskaitoje varžybų nugalėtojais tapo sporto klubo „Okinava” auklėtiniai, iškovoję net 44 aukso, 36 sidabro ir 53 bronzos medalius. Antrąją komandinės įskaitos vietą iškovojo Kuršėnų karate kyokushin klubas „DAO”, o trečioje vietoje liko Klaipėdos klubas „Galaktika A”.

Sporto klubo „Okinava” prezidentė džiaugėsi, jog į varžybas susirinko pilna salė puikiai nusiteikusių kovotojų, kurie atvyko ne tik pasitikrinti savo jėgas, bet ir šventiškai praleisti laiką.

Gruodžio 3-iąją Lenkijos sostinėje Varšuvoje vyks Europos kiokušin karatė absoliučios svorio kategorijos čempionatas. Jame dalyvaus ir sporto klubo „Okinava” mokytoja Diana Mačiūtė bei jos auklėtinė Rima Lisinskaitė. Čempionate bus kovojama dėl teisės kitąmet spalį dalyvauti pasaulio absoliučios svorio kategorijos čempionate Japonijoje. Tokie bilietai į Japoniją bus įteikti tik aštuonioms kovotojoms.


  2022-11-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt