P0

Sportas

Kviečia tarptautinę neįgaliųjų dieną minėti sportiškai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-29


Minint Tarptautinę neįgalių žmonių dieną, Klaipėdoje vyks nuotaikinga Sporto šventė, kuri vyks gruodžio 2 dieną, penktadienį, 10 val. lengvosios atletikos mokykloje.

Šįmet renginio programoje – balionų fiesta, estafečių ir įvairių nuotaikingų sportinių rungčių įvairovė: krepšinis, snaiperio konkursai, rankų lenkimo, jėgos sporto, lengvosios atletikos, šaškių varžybos ir kitos įvairios sportinės pramogos. Dalyvių laukia medaliai, prizai ir saldžiais vaisiais nukrautas stalas.

„Pasižymėkite savo kalendoriuose gruodžio 2 dieną raudona spalva ir nepraleiskite smagaus ir sportiško susitikimo bendraminčių rate. Renginys visiems yra nemokamas, laukiami ne tik sportuojantys, bet ir juos palaikantys“, – kviečia renginio organizatoriai Klaipėdos savivaldybė ir Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla.

Ši diena yra skirta neįgaliems vaikams ir suaugusiems, kurie pasiryžę rungtyniauti įvairių sporto šakų varžybose ir aktyviai bei smagiai praleisti laiką.

Varžybos vyks estafetės principu. Taip siekiama, kad dalyviai daugiau bendrautų tarpusavyje ir pajustų komandinę atmosferą. Kiekviena mokykla ar sporto klubas turi sudaryti komandą iš 10 narių.

Komandų registracija vykdoma el. paštu: renginiai@klaipedoslam.lt. Prašoma, kad besiregistruojantys nurodytų mokyklos pavadinimą ir planuojamą dalyvių skaičių.

Nugalės ta mokykla, kuri visų rungčių metu surinks daugiausia taškų. Visi kiti mokyklų mokiniai bus užimti įvairiomis veiklomis ir varžybomis laisvalaikio zonoje.


  2022-11-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt