P0

Sportas

Raginama siųsti nuotraukas sporto fotografijų parodai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-29


Mėgstantys fotografuoti ir savo albumų lobynuose sukaupę įvairių Klaipėdos sporto įvykius atspindinčių nuotraukų raginami pradėti ieškoti kadrų, galinčių papildyti penktąją Klaipėdos sporto fotografijų parodą.

Konkurso metu numatoma atrinkti iki 40 fotografijų bei rengti kilnojamas parodas lankomiausiuose Klaipėdos miesto sporto objektuose.

Parodos partneris – UAB „Miesto spauda“ geriausio kadro autoriui įsteigė 150 eurų piniginį prizą. Nugalėtojas bus paskelbtas ir apdovanotas vasario 9 dieną per Klaipėdos sporto apdovanojimų vakarą.

Šio vakaro metu „Švyturio“ arenoje bus pristatyta ir Klaipėdos sporto fotografijų 2022 paroda.

2022 metų Klaipėdos sporto kadrą išrinks speciali organizatorių sudaryta komisija.

Atrankos konkurse gali dalyvauti tiek fotografijos mėgėjai, tiek profesionalai, pateikę konkurso sąlygas atitinkančią fotografiją, tačiau vienas konkurso dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip 5 nuotraukas.

Konkursui pateikiamos tik skaitmeninės nuotraukos JPG formatu, ilgoji kraštinė turi būti ne trumpesnė kaip 1000 pikselių, 300 dpi rezoliucija, atspausdinti darbai nebus priimami.

Konkurso dalyviai privalo dalyvio anketoje laisva forma aprašyti nuotraukos turinį (nurodomas nuotraukos objektas, fotografavimo aplinkybės, vieta, data).

Nuotraukos pavadinimą sudaro autoriaus pavardė ir nuotraukos pavadinimas (pvz.: Pavarde_Nuotraukospavadinimas_1.jpg, Pavarde_Nuotraukos pavadinimas_2.jpg).

Nuotraukos gali būti spalvotos ir nespalvotos.

Dalyvio anketa ir nuotraukos turi būti sudėtos į vieną bylą ir pavadinama autoriaus vardu bei pavarde, suarchyvuojami (.zip) ir siunčiami kaip vienas dokumentas. Bylą arba nuorodą į išorinį serverį reikia atsiųsti el. paštu renginiai@klaipedoslam.lt.

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

Nuotraukų laukiama iki sausio 23 d. (imtinai).

Konkurso nuostatai ir dalyvio anketa čia.

Organizatoriai: Klaipėdos sportininkų namai-muziejus, Klaipėdos miesto savivaldybė. Partneris – UAB „Miesto spauda“.


  2022-11-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt