P0

Kultūra

Grupė „Ministry of Echology“ naują albumą pristatys ir Klaipėdoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-01


Muzikos grupė „Ministry of Echology“, penktadienio vakarą Vilniuje koncertu pristatė savo ketvirtąjį albumą „Horizon“. Gruodžio 3 d., šeštadienį grupė surengs albumo pristatymą bare „Herkus Kantas“.

Naujajame albume „Horizon“ sugulė dešimt originalių, anksčiau dar neišleistų grupės kūrinių, dalis kurių jau yra skambėję „Ministry of Echology“ koncertuose, tačiau įrašinėjant ir jie keitėsi, kol nukeliavo savo kelią iki dabartinio fiksuoto pavidalo. „Koncerto metu, be abejo, pagrosim ir ankstesnių savo kūrinių, kurie nors ir užfiksuoti įrašuose, koncertuose vis virsta ir keičiasi“, – žada jau beveik penkiolika metų gyvuojanti ir didelį kūrinių bagažą sukaupusi, nuolat besikeičianti ir naujų išraiškos formų vis ieškanti grupė.

„Tiek pasiruošimai, tiek ir dainos turi savo istorijas, savo nuverstus kalnus ir pokalbius“ , – sako grupės narys Paulius Burakas. Pavyzdžiui, pirmajame naujojo Ministry of Echology albumo kūrinyje „That Man“ viena iš grupės vokalisčių, Elena Neniškytė, pasakoja savo tikrą nutikimą, kaip dirbdama laukuose stipriai susižeidė akį, jai teko važiuoti ieškoti pagalbos į ligoninę. Daina tapusiame jos pasakojime galima išgirsti soul bei gospel žanrų įtakas, o kūriniui įsibėgėjus pradeda pulsuoti energingas dancehall ritmas.
Dar vienas iš koncertuose jau patikrintų hitų – antroji albumo daina „Dialogas“. „Tai yra miesto naivuolio daina. Daina apie neišsenkančią kantrybę laukti ir tikėti, daina apie viltį, kuri nežūsta“ , – sako kūrinio teksto bendraautorė, viena iš grupės vokalisčių Dominyka Kriščiūnaitė. „Labai džiaugiamės ir net trim lietuviškomis dainomis, dvi kurių įrašytos kartu su mūsų mylimais draugais Roku Kašėta ir Vytautu Kazimieru Juozėnu“ – teigia grupės nariai.


  2022-12-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt