P0

Uostas ir jūra

KKT bendradarbiaus su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-01


Klaipėdos konteinerių terminalas (KKT) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru (LMNŠC) dėl partnerystės organizuojant profesines dienas terminaluose ir įveiklinant jaunuolius konkrečiose profesijose.

Tai pirmoji Klaipėdos jūrų uoste veikianti įmonė pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su LMNŠC dėl profesinių dienų organizavimo savo terminaluose.

„Mūsų tikslas – supažindinti su terminalų veiklos specifika ir esamomis jame profesijomis, kitaip tariant, įvesti jaunuolius į darbo „pasaulį”, kuriame mes veikiame. Kiekvieno žmogaus gyvenimas yra susijęs su svarbiais pasirinkimais: mokymosi, studijų, profesinės veiklos, darbo ar gyvenimo būdo. Visi šie pasirinkimai yra tarpusavyje susiję, tačiau profesijos pasirinkimas yra vienas svarbiausių. Todėl aktyviai prisidėsime prie šio bendradarbiavimo“, – sakė Klaipėdos konteinerių terminalo, UAB generalinis direktorius Vaidotas Šileika.


  2022-12-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt