P0

Regionas

Kviečia balsuoti už geriausias gyventojų idėjas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-01


Lapkritį buvo vertinamos Klaipėdos rajonui pateiktos idėjos, kurias šiemet galėjo teikti visi Lietuvos gyventojai. Jų sulaukta net 41-os, o po vertinimo, ar jos atitinka numatytus kriterijus, liko 28. Dabar atėjo metas būtent Klaipėdos rajono gyventojams išrinkti geriausias idėjas, kurias Savivaldybė įgyvendins per vienerius ar dvejus metus, priklausomai nuo projekto dydžio. Tam skirta net 300 tūkst. eurų – didžiausia suma Lietuvoje.

Atrankos etapą praėjo ir balsavimui pateikta net 16 didžiųjų projektų, kurių vertė iki 100 tūkst. eurų, bei 12 mažųjų – iki 30 tūkst. eurų.

Pasirinkimas išties įvairus: nuo parkų ir viešųjų erdvių tvarkymo iki riedlenčių, riedučių, BMX parkų įrengimo, nuo sporto ir laisvalaikio infrastruktūros iki skulptūrų ir panašiai.

Šiemet balsavimas vyks tik elektroniniu būdu, prisijungiant per el. bankininkystę, iki gruodžio 14 dienos. Kiekvienas Klaipėdos rajono gyventojas nuo 16 metų gali balsuoti vieną kartą ir atiduoti balsą už 3 projektus.

Balsavimas vyksta https://apklausa.klaipedos-r.lt/

Susipažinti su gyventojų idėjomis galite šiame projektų žemėlapyje: https://www.arcgis.com/apps/Shortlist/index.html?appid=ebf334e63cd24166a883a427b53c2645.


  2022-12-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt