P0

Regionas

Gargžduose įžiebta Kalėdinė eglė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-02


Jau prieš šešias vakaro į Savivaldybės aikštę, kur iškilo pagrindinė Klaipėdos rajono eglė, rinkosi šimtai žmonių. Šeimos su mažais vaikais atėjo ne tik pasižiūrėti į įžiebiamą kalėdinę eglę, bet ir pamatyti nuotaikingą muzikinį spektaklį „Mielas Kalėdų seneli,…“.

Muzikinius pasirodymus šventės dalyviams dovanojo vaikų šokių studija „Trepsiukas“, dainos studija „Bangelės“, atlikėjai Violeta ir Vilius Tarasovai, o tuo metu susirinkusius žiūrovus šildė Gargždų seniūnijos ir Gargždų miesto bendruomenės dalijama karšta arbata.

Maždaug pusvalandį trukusį renginį vainikavo Kalėdinės eglės įžiebimas. Šiemet ji nušvito daugiau kaip 8 tūkstančiais LED lempučių ir girlianda, sudaryta iš 80 blyksčių.

Kalėdinę atmosferą kuria ir papuošta Savivaldybės aikštė. Šiemet čia galima pasigrožėti ir įsiamžinti prie 2D šviečiančių fėjų. Taip pat šventinę nuotaiką skleidžia girliandų šviesomis sužibę medžiai, Muzikos mokyklos bei Savivaldybės pastatai.

Kalėdos pasklido po visus Gargždus: papuoštas ir skveras prie knygyno, gėlynas Klaipėdos gatvėje, o prie įvažiavimo į miestą esančios milžiniškos miesto vėliavos atvykstančius pasitinka šviečiantys miško gyvūnai – briedžiai, meškos ir kt.


  2022-12-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt