P0

Švietimas

Tarptautinis tiksliųjų mokslų konkursas dedikuotas Klaipėdos miesto jubiliejui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-02


Klaipėdos valstybinės kolegijos technologijų fakultete jau penktą kartą surengtas Tarptautinis tiksliųjų mokslų konkursas ,,Sužinok-Apskaičiuok-Įsimink 2022“. Tradiciškai jo organizatoriais tapo Aplinkos ir statybos inžinerijos katedra ir fakulteto matematikos dėstytojai. Šių metų renginys skirtas Klaipėdos miesto 770 – ties metų jubiliejui paminėti, nes miestas klesti, kol jame netrūksta jaunųjų talentų, jaunų žmonių – kuriančių, mąstančių, besimokančių – savo ir miesto ateities labui.

Renginys žinomas Lietuvoje, tad svečių netrūko: dalyvavo Šiaulių, Kauno, Utenos, Ukmergės, Šilutės ir kt. miestų aukštųjų mokyklų, mokymo centrų ir gimnazijų atstovai, studentai, dėstytojai iš Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, Klaipėdos valstybinės kolegijos bei tarptautinė studentų komanda (Raraa Alnema, Cahit Han Aydin, Ersin Sari, Titas Gedeikis), kuri, beje, ir laimėjo konkurso I-ąją vietą. Antrąja vieta džiaugėsi KVK jungtinė Elektros ir automatikos bei mechanikos inžinerijos studijų programos studentų komanda, o trečioji vieta pelnytai  atiteko Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studentų komandai.

„Konkurso tikslai darniai jungiasi su aukštosios mokyklos tikslais – didinti aukštosios mokyklos matomumą tarptautinėje erdvėje, rengti daugiau išsilavinusių visuomenės narių, žinių darbuotojų, kurie geba jas naudoti ir taikyti profesinėje veikloje. Juk matematinių sprendimų reikia visur: tiek valdant internetinius duomenų srautus, tiek akcijų biržose, tiek kuriant dirbtinį intelektą, tiek internetinėse prekybos platformose, ir net paprasčiausiose programėlėse, kuriose užsisakai lėktuvų bilietus ar koreguoji nuotraukas. Su matematika pirmyn keliausime ir į dirbtinio intelekto erdves. Mūsų miestas šiais metais švenčia gražią sukaktį – 770- metų jubiliejų. Tad savo mažais darbais, savo jaunatviškais protais norime pasveikinti Klaipėdą ir palinkėti tobulėjimo, proveržio ir klestėjimo. Miestas gyvas, kol jame klesti jaunystė “,- akcentuoja konkurso organizacinio komiteto pirmininkė, Klaipėdos valstybinės kolegijos fizikos dėstytoja Raimonda Sūdžiuvienė.

Švietimo vidus


  2022-12-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt