P0

Fotoreportažai, Regionas

Eglė sužibo ir Kretingoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-03


Šeštadienio vakarą Kretingoje, Rotušės aikštėje, sužibo pagrindinė miesto eglė.

Karolio Bakūno nuotr.

Po kelerių metų pertraukos Kretingos žaliaskarė vėl natūrali. Sidabrinę eglę miestui dovanojo kretingiškė Neringa Byčenkienė. Ji papuošta iš 20 tūkst. baltos spalvos lempučių sudaryta girlianda ir 300 sidabrinių rutulio formos žaislų.

Šių metų Kretingos pagrindinės eglės įžiebimo renginiai kvietė apsilankyti Ledo karalystėje. Žaliaskarė įžiebta drauge su Sniego karaliene, Gerda, Kajumi ir nykštukais.

Tuo metu greta Rotušės aikštės esantis skveras šeštadienio vakarą virto šviesos bei garso menininkų sukurtu stebuklingu mišku, kuriuo pagrindiniu akcentu tapo ledinės širdies instaliacija.

Apsilankyti stebuklingame miške dar galima ir sekmadienį nuo 16 iki 21 val.

Jau antrus metus iš eilės artėjančias gražiausias metų šventes Kretingos rajonas taip pat pasitinka pasidabinęs šimtais nykštukų. Jų jau pridygo ne tik gyventojų kiemuose, parduotuvių vitrinose, bet ir specialioje Nykštukų alėjoje Kretingoje „Nykštukai Ledo karalystėje“. Skvere greta Rotušės aikštės šiemet iš viso įkurdinta virš 30 rajono gyventojų bei organizacijų sukurtų nykštukų.

Pasivaikščioti Nykštukų alėja Kretingoje bus galima visą šventinį laikotarpį. Beje, puošti nykštukais savo kiemus, langus ar vitrinas bei dalyvauti gražiausiai ir originaliausiai papuošto kiemo, lango ar vitrinos konkurse Kretingos rajono gyventojai yra kviečiami iki pat šventų Kalėdų. Nuotraukų laukiama el. paštu kaledos@kretinga.lt.


  2022-12-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt