P0

Konsultacijos

Aptarė nepilnamečių apklausos problemas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-05


Pirmadienį Klaipėdos apygardos teisme vyko teismo pirmininko Mariaus Dobrovolskio inicijuota diskusija nepilnamečių teisminių apklausų organizavimo ir vykdymo klausimais. Pagrindinis diskusijos tikslas – dalijantis gerąja patirtimi suvienodinti Klaipėdos regione vykstančių apklausų teisines procedūras.

Diskusijoje dalyvavo teisėjai, prokurorai, psichologai, ekspertai ir kt. Teismo nuotr.

Diskusijoje aptartos aktualiausios praktinės problemos dėl nepilnamečių apklausų ikiteisminio tyrimo ir bylos nagrinėjimo teisme metu. Dalyvavusių įvairių institucijų atstovai dalijosi savo patirtimi, gerosios praktikos pavyzdžiais, teikė siūlymus ir rekomendacijas dėl efektyvaus apklausų vykdymo.

Apygardos teismo atstovai pateikė savo pastebėjimų apie nepilnamečių asmenų apklausas teisme, pasidžiaugta tarpinstituciniu bendradarbiavimu, aptarti ir tobulintini aspektai.


  2022-12-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt