P0

Verslas

„Klaipėdos energija“ vėl atidarė Klientų aptarnavimo centrą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-05


Nuo gruodžio 1 d. uostamiesčio savivaldybės valdoma AB „Klaipėdos energija“ vėl priima ir aptarnauja interesantus savo Klientų aptarnavimo centre – Danės g. 8, baltame vienaukščiame pastate. Centras veikia I–IV nuo 7 iki 16 val., o V – nuo 7 iki 15 val., pietų pertrauka nuo 11 iki 11.48 val.

Anot bendrovės, ne visi klaipėdiečiai turi technines galimybes pateikti skenuotus dokumentus, be to Klaipėdoje įsikūrė nuo karo pasitraukę ukrainiečiai bei kitų valstybių gyventojai, kurie nuomojasi ar įsigyja butus ir jiems ne tik sunku susikalbėti, suprasti tvarką. Tad bendrovė ir nusprendė atnaujinti Klientų aptarnavimo centro veiklą. Kartu primenama, kad kaip ir anksčiau daugumą klausimų klientai gali išspręsti nuotoliniu būdu, paskambinę (8 46) 392 222, arba parašę elektroniniu paštu kac@klenergija.lt bei naudodamiesi E- paslaugų savitarnos portalu.

„Prieš koronaviruso pandemiją aptarnavome klientus bendrame centre kartu su vandentvarkos įmone. Per karantiną išmokome dirbti nuotoliniu būdu. Pandemijai pasibaigus įsiklausėme į klientų pageidavimus, įvertinome poreikį ir nusprendėme tęsti „gyvą“ klientų aptarnavimą. Naujame aptarnavimo centre iš esmės pakeitėme patį aptarnavimo principą – atsižvelgiant į aplinkosaugines vertybes, įdiegėme elektroninių sutarčių ir dokumentų pasirašymo sistemą“, – pranešime cituojamas dr. Ignas Mikalauskas, AB „Klaipėdos energija“ Klientų aptarnavimo centro vadovas.


  2022-12-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt