Pačiame miesto centre – atvira išvietė (1)

Miestas, Svarbu
Avatar photoMartynas Vainorius
2022-12-05

Klaipėdos senamiestyje, ties Tiltų ir Turgaus gatvių sankryža, benamis įsirengė sau atvirą išvietę. Šalia dirbanti klaipėdietė tikina, kad ši problema neišsprendžiama jau tikriausiai daugiau nei porą metų. Tuo metu Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas teigia, jog tokio signalo buvo sulaukta tik prieš porą metų ir tada nevala buvo baustas tiek kontrolierių, tiek ir policijos.

„Vidury senamiesčio, Tiltų gatvėje, matomoje vietoje benamis yra įsirengęs savo nuosavą tualetą. Policija nereaguoja, savivaldybei raštai rengti, o senamiesčio viduryje, turistinėje vietoje – toliau išmatos. Visa siena apšlapinta. Savivaldybė tik apgenėjo medžius, bet tai negelbėja”, – apie padėtį ties Turgaus g. 21 namu, ant kurio fasado nutapytas turistų lankomas miesto žemėlapis, pasakojo moteris.

Skaitytojos nuotr.

Ji pasidalino ir nuotraukomis ir pušynėlio, esančio prie šio pastato (jame veikia Lietuvos verslo kolegija). Šalia benamio įsirengto tualeto yra ir viena iš mažųjų miesto skulptūrų, vadinamasis Senamiesčio paštas.

Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Marius Poimanskis sakė, jog apie tokią benamio veiklą šioje vietoje buvo sulaukta pranešimo kartu su filmuota medžiaga prieš porą metų. Tada asmuo buvo baustas ir savivaldybės kontrolierių, ir policijos už chuliganizmą.

M. Poimanskis pažadėjo, jog bus sureaguota ir šis taškas atsidurs kontrolierių akiratyje, tačiau kartu pastebėjo, jog žmonės galėtų kreiptis iškart į šį skyrių, o ne į žiniasklaidą.

Išviete virtęs pušynėlis yra Lietuvos verslo kolegijos pastatui priskirtame sklype. Ar ši įstaiga yra rašiusi skundus, ar bando kovoti su tokiu nevala sužinoti nepavyko – jos direktorė Jurgita Martinkienė šiuo metu atostogauja.

Žymos: | | | | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Pačiame miesto centre – atvira išvietė” komentarų : 1

  1. Poezija parašė:

    Tikra teisybė. Šią vasarą vyko gražūs renginiai – literatūrinės ekskursijos po Klaipėdos senamiestį. Taigi, grupei atėjus iki Senamiesčio pašto, klausantis vadovo pasakojimo, paskutiniams ekskursantams bestovint, pasigirdo keisti garsai iš už krūmų ir pasijuto tikrai ne parfumai. Pro skystas pušų šakeles pasimatė nusikelnėjęs bomžas, kuris, atlikęs savo reikalą, mikliai nunėrė kažkur už kampo. Ai, nesinorėjo gadintis nuotaikos ir ką daryti, bet faktas kaip blynas – bomžas turi personalinį tualetą miesto centre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Dėl statybų senamiestyje koreguos gatvės remonto planus

Uostamiesčio savivaldybė skelbia, kad sklypuose šalia Klaipėdos parodų rūmų, Tomo g. 2A, 2B, 6, iškart po vasaros sezono numatoma pradėti ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Nuomonės

Pasigedo kamšalynės senamiestyje 

Kaip iš giedro dangaus nukrito miestą valdančiųjų sprendimas užkišti Klaipėdos senamiestį transportu. Matyt, šiuo metu miesto taryboje esantys gamybininkai pramonininkai ...
2024-06-11
Skaityti daugiau

Mums rašo

Senamiestis primena šiukšlyną

Prieš 10 dienų austrų grupei teko vesti ekskursiją po Klaipėdos senamiestį. Deja, išgirdau „komplimentą”, po kurio vos atgavau žadą. Grupė ...
2024-06-08
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This