P0

Transportas

Pareigūnai užfiksavo 8 šiurkščius chuliganiško vairavimo atvejus (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-05


Iškritus pirmajam sniegui, šeštadienio naktį, nuo 20 val. iki 03 val., Klaipėdos policijos pareigūnai vykdė reidą, kurio metu siekė nustatyti ne tik chuliganiško vairavimo atvejus, bet ir tikrino vairuotojų blaivumą. Nustatyti 8 šiurkštūs chuliganiško vairavimo atvejai – šiaurinėje miesto dalyje, automobilių stovėjimo aikštelėse, vairuotojai tyčia automobiliais manevravo ant slidžios kelio dangos. Vienas iš pažeidėjų – 17-metis teisės vairuoti neturintis Latvijos pilietis, kuriam nustatytas 0,54 prom. girtumas.

Per reidą nustatyti ir dar du neblaivūs vairuotojai – vyrui nustatytas 0,63 prom., moteriai – 1,60 prom. girtumas. Dar trys vairuotojai neturėjo teisės vairuoti, tiek pat – nesegėjo saugos diržų.

Klaipėdos pareigūnai primygtinai primena – „pramogauti” ant slidžios kelio dangos neleistinose vietose yra draudžiama, o vairuoti žiemą būtina itin atsargiai.

Pirmadienį, gruodžio 5 d., ryte, nuo 6 val. iki 10 val., policijai pranešta net apie devynis vien Klaipėdos rajone įvykusius eismo įvykius.  


  2022-12-05

  Vienas komentaras apie “Pareigūnai užfiksavo 8 šiurkščius chuliganiško vairavimo atvejus”

  1. AvatarNuomonė apie debilus (IP: 86.100.89.120)

   Smulkūs klerkai, įgavę teisę bausti, tiesiog kai kada tyčiojasi iš žmonių. Šių metų birželio mėn. 23 d. naktį , apie trečią valandą vežiai šeimos narį į turistinį autobusą prie akropolio. Manto gatvėje , ties Mažvydo alėja, turėjau paimti bendrakeleivę vykstančią tuo pačiu autobusu į tą pačią turistinę kelionę.Teko įvažiuoti į A juostą, kad paimti bendrakeleivę. Lapkričio mėn. gavau pranešimą apie baudą už važiavimą A juosta birželio 23 naktį. Naktis, moteriai ir taip baisu stovėti gatvėje, atsistojo ten , kur labiau apšviesta. Trečia valanda nakties, jkokio transporto, jokio autobuso, niekam nesutrukdžiau, bet pagal debilą mąstyseną, padariau nusikaltimą, kuris buvo įvertinta didžiule bauda. Kas gali gerbti tokius sprendimus ir jų autorius? Tai tiesiog debiliškas priekabiavimas, daugiau nieko. Kitą kartą važiuodamas bijočiau sustoti gelbėti užpultą ir mušamą žmogų, nes bauda garantuota. Neturėtų būti leista debiliems žmonėms bausti žmonių, kurie realiai nepadaro nusikaltimo.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt