P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Bibliotekos kiemelis vėl prisipildė orginaliomis eglutėmis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-06


Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos kiemelyje jau devintą kartą antradienio vakarą gausiai sužibo įvairios kalėdinės eglutės.

Šįkart į bibliotekos kvietimą vėl sukurti šventinę nuotaiką atsiliepė net 41-as įvairių bendrovių ar įstaigų kolektyvas. Tokiu bendruomenės aktyvumu ir pastangomis sveikindama susirinkusiuosius džiaugėsi bibliotekos direktorė Laura Juchnevič.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Biblioteka jau trečius metus iš eilės siekia, kad statomos eglutės būtų kuriamos kiek įmanoma daugiau iš perdirbtų medžiagų, panaudojant jau turimas žaliavas. Tarp šių metų eglučių – ir ugniagesių sukurta iš priešgaisrinės žarnos. Tuo metu sveikinimo kalbą sakęs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas pažymėjo, kad šiemet savo eglutę čia įkurdino ir gausus savivaldybės kolektyvas. Kelios eglutės yra su saulės baterijomis.

Kiemelio įžiebimo šventės metu Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai – Gytis Šimelionis ir Judita Butkytė – atliko po dainą iš miuziklo „Velnio nuotaka“. Šventės svečių laukė ir Simono Nekrošiaus tvarių instrumentų performansas/koncertas bei Edvino Špeto vizualizacijos „MOBIUS“ pristatymas.

Eglutėmis bus galima pasidžiaugti iki sausio 6-osios. Iki to laiko bus galima ir balsuoti už labiausiai patikusias bibliotekos registratūroje arba puslapyje www.egluciukiemelis.lt. Gražiausiomis pripažintų eglučių kūrėjams bus įteikti rėmėjų – prekybos centro „Studlendas“, UAB „Kavos architektai“ ir UAB „Sangaida“ – dovanos.


  2022-12-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt