P0

Sportas

Klaipėdos sportininkų namai-muziejus kviečia į krepšinio ženkliukų parodą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-06


Klaipėdos sportininkų namai – muziejus mini 15-kos metų sukaktį ir ta proga atidaryta įspūdinga daugiau nei 1600 skirtingų krepšinio ženkliukų paroda „Tas oranžinis krepšinio kamuolys“.

Tai Lietuvos olimpinės kolekcininkų asociacijos nario Vyginto Ališausko sukaupti krepšinio ženkliukai, atspindintys ilgą pasaulio ir Lietuvos krepšinio istoriją, pasiekimus, sužadinantys daug pergalingų atsiminimų ir emocijų. 

Visi norintys klaipėdiečiai ir miesto svečiai gali užsukti į Klaipėdos sportininkų namus-muziejų (Daukanto g. 24) ir nemokamai susipažinti su šia paroda, apžiūrėti ir kitus Klaipėdos sportininkų namuose sukauptus eksponatus, artimiau susipažinti su Klaipėdos sporto istorija.

Minėta krepšinio ženkliukų paroda čia bus eksponuojama visą mėnesį.

Pirmadienio vakarą į Sportininkų namus-muziejų rinkosi Klaipėdos miesto valdžios ir sporto bendruomenės nariai, garbūs svečiai. Šio muziejaus krikštatėviu vadinamas sporto istorikas Algirdas Plungė ir dabartinis Sportininkų namų muziejaus puoselėtojas Algirdas Vaicekauskas prisiminė Sportininkų namų-muziejaus atidarymo istoriją, papasakojo kaip yra kaupiami eksponatai. Taip pat buvo parodyti istoriniai Sportininkų namų-muziejaus atidarymo video kadrai ir kita įdomi istorinė medžiaga.

Į Klaipėdos sportininkų namų-muziejaus gimtadienį iš Amerikos atvykęs Šiaurės Amerikos Fizinio Auklėjimo ir Sporto Sąjungos (ŠALFASS) organizacijos prezidentas Laurynas Misevičius eksponatų kolekciją papildė istoriniais marškinėliais iš Toronto, mūsų krašto krepšinio talentės Justės Jocytės tėtis Alvydas Jocys Sportininkų namams-muziejui padovanojo savo dukters Lietuvos rinktinės marškinėlius.


  2022-12-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt